Sayfa 177/653 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by avci087 Yazıyı Oku
    İçinizdeki kini nefreti anlamak mümkün değil. Yazılarınıza göre ben bunu anlıyorum, 70 yaşının üzerinde bir kişi olarak.
    Aklınızda böyle bir kin ve saplantı oluşmuşsa red listesine alırsınız. Okumazsınız olur biter.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Anket sonuçları bu şekilde gelmeye devam ederse seçim olmayacağını bende düşünüyorum, hadi diyelim ki bir boşluğa geldi seçime gittiler İstanbul seçiminde kırk takla atanlar genel seçimde neler yapmaz.

Tek başına iktidarı kaybettikleri Haziran seçimleri sonrasını hatırlayın muhalefete hükümet kurma görevi dahi verilmedi. Sonrasında nasıl bir tesadüfse yeniden seçime gidene kadar ortalık mayın tarlasına döndü.

Bazıları diyordur ki yok artık daha neler olur mu öyle şey. Son 20 yılda olmaz denen ne varsa oldu daha çekeceğimiz çok çilemiz var. Bu zihniyet bizi ya savaşa ya da iç savaşa sokmadan gitmeyecek. Bunu da bir yere not alın.

Ha bu arada iha siha yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun AMA iha sihayı çık başka da tutunacak birşey kalmıyor.
     Alıntı Originally Posted by yksl Yazıyı Oku
    Ben erkeni bırak seçim bile yapılacağını sanmıyorum, başka bir yolunu bulacaklardır muhtemelen..
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

3.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Anket sonuçları bu şekilde gelmeye devam ederse seçim olmayacağını bende düşünüyorum, hadi diyelim ki bir boşluğa geldi seçime gittiler İstanbul seçiminde kırk takla atanlar genel seçimde neler yapmaz.

Tek başına iktidarı kaybettikleri Haziran seçimleri sonrasını hatırlayın muhalefete hükümet kurma görevi dahi verilmedi. Sonrasında nasıl bir tesadüfse yeniden seçime gidene kadar ortalık mayın tarlasına döndü.

Bazıları diyordur ki yok artık daha neler olur mu öyle şey. Son 20 yılda olmaz denen ne varsa oldu daha çekeceğimiz çok çilemiz var. Bu zihniyet bizi ya savaşa ya da iç savaşa sokmadan gitmeyecek. Bunu da bir yere not alın.

Ha bu arada iha siha yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun AMA iha sihayı çık başka da tutunacak birşey kalmıyor.

İnsan doğası gereği çabuk unutuyor, fazla uzağa gitmeye gerek yok, b,r önceki genel seçimlerde hatırlayın heryerde bombalar patlıyor, uyarılar yapılıyor sokağa çıkmayın deniyor, hatta insanlar korkudan sokakları boşalttı.
    Sonra reis çıktı ne dedi? bana tekrar seçin bombaları durdurayım. Kokudan gidip oy verdik

4. Yazdıklarınız aklı olanlara ve kendi isteğiyle kör ve sağır olmayanlar için ibret. Yoksa 70 değil 170 yıl yaşasan nafile...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

bilançosu berbat gelecek büyük ihtimal , gidemiyor ,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi gelse de gitmiyor kötü gelse de gitmiyor.
    Bu fiyat saçma sapan bir noktaya geldi övünebildiğimiz tek alan olan savunma sanayi onun da en büyüğü tuvalet kağıdından değersiz.
    Ne yazsak ne söylesek boş
     Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    bilançosu berbat gelecek büyük ihtimal , gidemiyor ,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne Olursan Ol Önce İYİ İNSAN Ol

7. Kanal ısrarla şağı basıyor sadece bu da değil 1.30$ ve 1,40$ lar direnç oldu, dirençleri geçecek kanaldan kurtulacak, ölme eşeğim yaz gelede arpa yiyesin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,411
    ASELSAN yabancı oranı 20 Temmuz 2022 % 24,47. 19 Temmuz 2022 % 24,36.
    Fark % 0,11. Hisse kapanış fiyatı: 22,18 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 177/653 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •