Onemli Gunler Banner
Sayfa 177/553 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 4418 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. parite 7...
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Hesap soyle; sanırım en fazla 15-16 lira maliyetle 7-8 milyon topladı. Bu seviyelerden 1 milyon lot bile piyasaya kistirsa çok büyük kar yazar. Bakalim yapabilir mi?
    Bu fiyattan alacak enayi bulabilmek için sürekli yukarı sürüyor, ama buralardan almak büyük cüret ister. Alan falan yok. Kendi cep to cep hareket ediyor. Birlerine kıstırsa fiyat paraşütsüz düşer. Borsa değeri ilacı dün itibarıyla aştı gitti. Fiyatın rasyonalitesi kalmadı.

3. Peki amaç eczyt satmak değil de ecilc aldırmak ise ne olacak.?

Bunu düşündünüz mü acaba...

Minareyi çalan zaten kılıfı çoktan hazırlamıştır.

Ben şahsen bu spekülasyon içersinde bulunmayı reddettim ve dışarda kalmayı tercih ettim.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim.

geçen haftalarda kısa süreli olan o 9 hareketini nasıl yapmıştı halen aklım almıyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. İlaç aldırmak niye bir amaç olsun. Ortada spekülatif bir fiyat mı var. İlaç aldırmak istese biraz yükseliş eğilimi olur. Aksine 9 tl den 8 tl ye bastılar. Baskı hala sürüyor. Spekülasyona katılmamak ne demek, biz ilaç yatırımcısıyız, bunun neresi spekülasyon. Spekülasyon yatırımda var.

İlaç hala ucuz ve potansşyeli var. Şu anda nakitim olsa alırım ayrıca. Dışarıdan biri gelse ve bugün ilaç alsa rasyonel bir yatırım olur. Karşılığı fazlasıyla var.

6. Yatırımda 30.300 ile tavan yaptıgı gün spk dan olan dışı fiyat hareketleri ile ilgili açıklama istendi haberle beraber 3 kere devre kesti 26.10 u gösterdiler. Orada baya döktüler. Kendimde 22000 adet kredili mal boşaltım brüt gelebilir korkusuyla. Bana göre o günki hareket tarzı ve kap haberi bu sevilere geleceginin göstergesiymiş diye düşünüyorum.bana göre alıcı bulamadı sürekli yukarı sürüyor mantıgı yok. Şahsi fikrim bu yönde.

7.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Peki amaç eczyt satmak değil de ecilc aldırmak ise ne olacak.?

Bunu düşündünüz mü acaba...

Minareyi çalan zaten kılıfı çoktan hazırlamıştır.

Ben şahsen bu spekülasyon içersinde bulunmayı reddettim ve dışarda kalmayı tercih ettim.

Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim.
    Eğer amaçları buysa cidden başarılı oldular. Pariteyi görüp bugün ben de kendi adıma hatrı sayılır bir miktar aldım. Böyle giderse 2 aya burası miting yeri gibi olur, benim gibi duyan gelir.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    İlaç aldırmak niye bir amaç olsun. Ortada spekülatif bir fiyat mı var. İlaç aldırmak istese biraz yükseliş eğilimi olur. Aksine 9 tl den 8 tl ye bastılar. Baskı hala sürüyor. Spekülasyona katılmamak ne demek, biz ilaç yatırımcısıyız, bunun neresi spekülasyon. Spekülasyon yatırımda var.

İlaç hala ucuz ve potansşyeli var. Şu anda nakitim olsa alırım ayrıca. Dışarıdan biri gelse ve bugün ilaç alsa rasyonel bir yatırım olur. Karşılığı fazlasıyla var.
    Temel değerleme olarak Eczyatırım değeri bence 40 dan aşağı olamaz zaten. Ayrıca daha arsa konusunu eklersek daha da değerli olabilir. Orada yaz aylarına Philip kapitali kullanarak baskı vardı. Daha sonrasında dolaşımdaki hisse azlığı nedeniyle mızrak çuvala sığmadı ve yükselişin önünde daha fazla duramadı. Eczyatırımın takas kompozisyonu operasyona çok daha müsait. İlaç ise çok daha derin ve ky yoğun bir hisse.
    Ilacın bu takas yapısı nedeniyle fiyat hareketleri çok daha sınırlı.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 177/553 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •