Onemli Gunler Banner
Sayfa 177/327 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1.  Alıntı Originally Posted by havcı Yazıyı Oku
    80li 90lı yıllara taşıdınız muhabbeti güzel oldu sayın rcevahir. kastellinin eski müdürlerinden 4.vakıf handa semih menkul vardı. kimden nasıl öğrendik hatırlamadım ama rabak almıştık semih mk..3-5. ne günlerdi gümüşsuyunda bavulla senet getirip bedelsiz alanların yanında 3-5 hisseyle girip bizde hissemizi aldık. ne bilelim batacağını ama 9dan sattık tesadüfen. duvar kağıdı oldu sonra.

7,5 olur.6 olur..10 olur 30 olur demenin kime ne faydası olur..borsa yatırımcı insanların psikolojisi üzerine oynayıp paralarını üfürme işine döndü iyiden iyiye. uzuncu melih bey gibi varsa para al her fiyattan al.... ytd
    Evet Eski günler gözümde canlandı., Yemediğimiz kazık türü kalmadı.
    Gençlere Bunları anlattığımızda; sen geç geç onları bu güne bak diyorlar. Kendilerince güzel çalışmalar yapıyorlar, grafik okuma teknik vs. öğrenmişler, sanıyorlar ki herşey onlara bağlı. Bilmiyorlar ki biz onların kitabını okuduk. Yine de onların dediklerini de dikkate alıyoruz.

karşında senin ne düşündüğünü bilen ve ne yaptığını gören bir KASA var.
    KASA da pozisyonunu sana göre alıyor. Yani bu bir para kazanma savaşı. ve her SAVAŞ gibi "hile ve hileden ibarettir"

Ben konuyu anlayamadım, Canınızı sıkmayın, burdaki üç beş kişiyi etkilemenin kimseye bir faydası Yok. "Bak ben bunu bildim" duygusu ile tatmin olmaya çalışan arkadaşları da hoş görmek lazım.
    Kalın selametle....
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2. Hem basit hem bencil.. yine düşürdük kendimizi bir açmaza. Kimbilir ne zaman zararı çıkartırım..
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Hem basit hem bencil.. yine düşürdük kendimizi bir açmaza. Kimbilir ne zaman zararı çıkartırım..
    Sıkma ve canını sabırlı olmanı öneririm maliyet 8.5 üstünde değilse hiç sıkıntı değil 9 a yakınsa biraz fazla bekletebilir ama yine sıkıntı değil,

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Sıkma ve canını sabırlı olmanı öneririm maliyet 8.5 üstünde değilse hiç sıkıntı değil 9 a yakınsa biraz fazla bekletebilir ama yine sıkıntı değil,
    Valla uzun süreden sonra yine sık kağıt değiştirmeye başladım. Hayra alamet değil ama fırsatları da değerlendirmem gerekiyor. Çünkü likidite sıkışıklığım var.! Satıp selec e geçtim. Büyük risk ama dediğim gibi risk almak zorundayım.

Bu kağıda sırf hareket var ve temel, takas iyi diye girdim. Hareket olmasaydı yine girmezdim. Çünkü yüksek hacimli kağıtlar bana göre değil. Maliyetim 9.10 Ben 3-4aylık periyotta yüzde 10 yapan kağıtta duramam. Diyorum ya öncelikle durumum kaldırmıyor. Sizlere bol şans dilerim. Hoşçakalın.

6. En başta büyük açmaz diye tartışma konusu yaptığım BIST teki yeni trade tarzı hele birde düşüşe trade k.y. nın büyük düşmanı bence. İşte ben spekle paralel trade yapabilirim sorun değil.. valla hiç katılmıyorum hiç de öyle kolay değil. Çünkü olan spek tarzı ortada! Yani full time takip etsen yine zor. Çünkü adam tradede bile çalım atıyor.! Yani bu durumda bile ufak ufak calımları yiyerek kaybetme riski var.! Neyse kolay gelsin..

7. Bizim bu Hanönü ne oldu yaw

8. Bundan kenara denemelik 15 lot attım demin 7,86 dan normal girsem yapsam yapmaz bu hareketi nasipte yoksa dayak bile yenmezmis boşuna dememişler

Sayfa 177/327 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •