Sayfa 1778/1967 İlkİlk ... 778127816781728176817761777177817791780178818281878 ... SonSon
Arama sonucu : 15736 madde; 14,217 - 14,224 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Berkovski
    @berkahmet07
    Beni bilen bilir, 22 yıllık koyu CHP’liyim. Bugüne kadar ATA’mızın partisinden hiç şaşmadım.

Ancak artık İstanbul’a kadın eli değmeli. İstanbul’un trafiğine, alt ve üst yapısına bir kadın eli değdiğini hayal etmek bile beni heyecanlandırıyor. Dolayısıyla oyum BAŞAK DEMİRTAŞ’a.

Ba ba ba ba...

İstanbul'da oyunu İmamoğlu'na vermeyen çok büyük hata yapar...İzmir'de kesinlikle Akp'ye oy veriniz.

Partiler ve şehirler kimsenin babasının malı değil...
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 04-02-2024 saat: 16:44.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. https://twitter.com/gundem7x24/statu...59656253612145

Linkte video var...

Gündem 7x24
    @gundem7x24
    CHP'nin önce Çiğli adayı olarak açıklayıp sonra adaylığını geri çektiği Uygar Yıldırım:

Adaylığım hukuksuz ve parti etiğine aykırı bir şekilde iptal edilerek Onur Emrah Yıldız denen şahsa verilmiştir

Ben de Aleviyim. Alevi inancında adaylık gasp etmek yoktur.
    Kaanser
    @kajubeyefendi
    ·
    3s
    daha alevlisini bulmuşlar lol
    Sevda
    @SiirkolikSevda
    ·
    7d
    Bu şekilde başarı çok zor hatta imkansız gibi
    Ali Erdem
    @erdem_lu
    ·
    5s
    Alevilikle ne alakası var,, bu nasıl bir duyar kasma,, bu yüzden kaybetmeye mahkumsunuz kapasite meselesi
    Ayrıcalığı Alevi olmak, elindeki yazılı kağıdı düzgün okuyamıyor, kendini 12.imam sanıyor.

3. İris Cibre 🐦
    @iriscibre
    Değerli gazeteler ve Twitter alemi

Gaye Erkan 2 yıl boyunca maaş almayacak

2 yıll maaş alma hakkı kazanmak için en az 2 yıl görevde kalmış olmak veya görev süresi dolmuş olmak gerekiyor

Hadi iyisiniz kurtardım vergilerinizi.
    Vergimizin puf olduğu kısım bu olsa keşke😏

Bir ek; eğer Hafize Hanım, 1 ay içinde, dilekçe verip talepte bulunursa alır. Fakat, o kadar utanmaz olacağını zannetmem

https://resmigazete.gov.tr/eskiler/2...20200626-1.htm

4. maximin
    @siyasiduyum
    Hamza Dağ, İzmir’de bilinen algıları bozuyor.

Ulla Simav İmam Hatipli Hamza, yürrü bea...Hey gidinin heyyy...İzmir'i alacaz...

5. Alev Alatlı hoca duygulara tercüman olmuştu : “Tarihin getirdiği şartlar bazı liderleri gerekli kılar. Recep Tayyip Erdoğan ile her konuda hemfikir değilim ama bu dönem onu gerektiriyor".
    Allah gani gani rahmet eylesin...Yattığı yer cennet olsun...Tekrar ve tekrar...

6. https://twitter.com/zebercetsahibi/s...50905573900289

Linkte video var. İzleyiniz...

Filistinli kadın, altı çocuk doğurmaktan sorumluyum.
    İsrail ikisini öldürecek, diğer ikisi çalışıp eve kazanç sağlayacak, diğer ikisi üniversiteye gidip ilim öğrenecek.
    Alev Alatlı
    #Cenin #Filistin #Jenin_Camp #JeninUnderAttack #جنين #جنين_تقاوم #جنين_تحت_القصف

7. https://twitter.com/SavunmaSanayiST/...50573832217033

SavunmaSanayiST.com
    @SavunmaSanayiST
    İşte karşınızda... Türkiye'nin Yeni Zırhlı Muharebe Aracı: PARS ALPHA!

— FNSS, PARS Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç Ailesi'nin en yeni üyesine 'PARS ALPHA 8x8' ismini verdi.

— PARS ALPHA, kapılarını bugün açan Suudi Arabistan'daki World Defense Show'da ilk kez tanıtıldı.

— PARS ALPHA’nın sahip olduğu özellikler uluslararası pazarlarda iddialı bir seçenek oluşturacak.

— Aracın öne çıkan özellikleri arasında; 800+ kilometre menzil, Yükseklik Ayarlanabilir Süspansiyon Sistemi, Aktif Koruma Sistemi, 12.7mm'den 120mm'ye kadar Kuleler ve OMTAS Tanksavar Füzesi atım kabiliyeti gibi saymakla bitiremeyeceğimiz kabiliyetler yer alıyor.

Sayarak bitiremediklerimizi, bu videodan izleyebilirsiniz!

8. Papa Francis: Yahudilere yönelik saldırılardaki korkunç artıştan büyük endişe duyuyoruz.

Sayfa 1778/1967 İlkİlk ... 778127816781728176817761777177817791780178818281878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •