Sayfa 178/996 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: Viop - XXIII

1. millet korona morona dinlemiyor;

bizim burda bir düğün salonu var..nerdeyse günde 3 düğün yapacaklar...acayip bir durum... müzikleride hep aynı..

aman ben yandım yandım yandım....ellerin memleketinde eylendim kaldım.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,668
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    BİDEN:Artık Erdoğanı durdurmalıyız onu indirmek için muhalefeti desktelemeliyiz
    TRUMP:BİDEN DE ERDOĞANLA BAŞ EDECEK ZİHİNSEL KAPASİTE YOK
    gurur duyuyoruz
    dünya liderliği bu olsa gerek
    belki de Amerika tarihinde bir ilk türkiye başkanı açıkça hedef alınıyor ve nasıl durdurulacağı tartışılıyor
    Amerikan liderleri bunu bir de seçim kampanyası olarak halkına anlatıyor
    bunlar satranç hamleleri. öyle hamleler yapıyorlarki ancak ve ancak danışmanı magnus carlsen olan bir güç bu hamleyi yapar diyor insan. benim tahminim de 2028'e kadar akp ve rte devam edeceği yönündeydi. 2023 seçim galibi şimdiden belli.

3. Altın yukselmeye devam ediyor

Ev ve araba stokları tukendigine göre alacak bir şey de kalmadı

O zaman milletçe zenginlesmeye başlayacağız

Ne altın vardır şimdi o yastiklarin altına

Şıkır şıkır
    .

başkanlık gelecek ekonomi ucacaktı,borsadan sıfırlar atılacak borsa ucacaktı..sıfır atıldı atılalı borsa tersine dogru ucuyor

5. kişi başı milli geliri dolar bazında 3 katına çıkaraydı, enflasyonu kalıcı olarak 3-4'lere işsizliği 4-5'lere indireydi, yerli ve milli paranın değerini kuşa çevirmeyeydi, cumhuriyet tarihindeki kazanımları satıp savıp rezervleri eksiye düşürmeyeydi....
    gurur duyardık elbet...

şu halde gurur duyulacak pek bir hal yok...

bütün dünya milletleri de trump delisi gitsin diye dua ediyor misal.. abd'liler gurur mu duymalı trump ile... o hesap...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

6. Bu altın biraz daha artsın dedektorlu tipler dit dit dut dut diye sinyal arayarak dolaşmaya başlayabilir köyde kentte sokaklarda

Bahattin abi sinyali alıyor musun

Aldım hussam

kuzey batı cephe yarden yukseklik yaklaşık 6 metre , halatı hazırla

elinde matbaa varsa trilyonlarca dolar , euro , yen , TL basabilirsin ve fakat altın basamazsin..
    tek gerçek var , o da sarı kız..
    geri kalanlar altın in getir goturunu yapar..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8. Düz okursan düz anlarsın. Erdoğanı indirmede ne var. Adam tweet attı agzını bile acmadk dolar 3.5 dan 7 ye gitti. Üstüne 10 sanıyelık cumle kursa al erdoğan gitti. Millet yaka paca gönderr hemde.

Adamın demek istediği erdoğan cok işimize yarıyor onu ancak benım gibi insan kullanabilir diyor. Abd istemese değil 17 sene 1 sanıye duramaz. Daha işi bitmedi iran a da saldırtacak sonra çöpe

Sayfa 178/996 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •