Sayfa 179/746 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. 7.5 milyoncuk ayırsalar bile hisseyi yürütürler! Ama dertleri başka ip... Lerin..

2. Senin attığında alt çizgide daha az keşişen noktalar birde benimkine bak ytd

3. 3 noktada da yükselen trend kırılmış

4.  Alıntı Originally Posted by reis35 Yazıyı Oku
    ben de gazetelere yazcam ihlaszedeler varsa nuhzedeler de var!! Biraz da bizi yazsınlar aq. Memleket hrsz dolu..
    kesinlikle bunu cimere bimere finans yerlerine yazmak lazım düşme sebebi ne ?? Borsanın çıkışda bile düşüyorsa bilmediğimiz birşeyler var şirket patronlarının bilip bizim bilmediğimiz birşey var bence yoksa durdur yere niye bukadar düşer anlamış değilim

5. Arkadaşlar benim bildiğim tek şey SABIR!! Halep ordaysa arşın burda. Bakmayın kızıp ediyoruz da.. Kaya gibi sabır var çok şükür.. Şirket(holding) balçıkla sıvanmaz. Er ya da geç ederini bulacak. 20 bin üstü hissem mevcut. Maliyet 7..daha önce de yazdım..admin sildi.. Benden hisselerimi 2 şekilde alırlar.. Ya hisse değerini bulacak ya da...!! (Siliniyor yazamıyorum) Buraya bağladığım paraya ihtiyacım yok.. Kalsın aq. Birkaç hissem daha mevcut.. Onun dışında günlük hayatımıza yetecek kadar gelirimiz var çok şükür.. Bakalım sabırlı ortaklarla filmin devamını görcez inş..

6.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    3 noktada da yükselen trend kırılmış
    Kardeş o grafikler i ki dakika da atılmış grafikler alt trentleri boş ver usttekiler bile alım yeri olduğunu gösteriyor lakin artık yeter satılacak olan kağıtları ucuza almak istiyorlar amaçları bu bence bir mal satılığa çıktıysa alıcısı da hazırdır bana göre nuhcm değil holding reis 35 in dediği gibi bekleyip göreceğiz ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    Kardeş o grafikler i ki dakika da atılmış grafikler alt trentleri boş ver usttekiler bile alım yeri olduğunu gösteriyor lakin artık yeter satılacak olan kağıtları ucuza almak istiyorlar amaçları bu bence bir mal satılığa çıktıysa alıcısı da hazırdır bana göre nuhcm değil holding reis 35 in dediği gibi bekleyip göreceğiz ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim kızdığım nokta şirketten hiçbir açıklama gelmiyor hergün arıyorum şirketi serap hanımla neredeyse ahbab oldum🤣 sağolsun dinliyor ne kadar kızsamda dinliyor meslektaşız serap hanımla..mutlaka sizlerde arayın yönetime sıkıntımızı dile getirsin...şirket bu düşüşe el koymalı bu kağıdın şuan için dibi yok herşeyin en dibinde oda şimdilik burada dinlenip yeni dipler deneyebilir... şirkette aşırı derece satış baskısı var borsa 97 bine geldi bu lanet kağıt düşme niyetinde biZler sessiz olursak bunlar istediği gibi at koşuşturur

Sayfa 179/746 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •