Sayfa 18/30 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
Arama sonucu : 237 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Xu030 endeks

1. demek ki bu topikte sizin suçladığınız ZATI muhteremler yok havaya bir kelam ettin gerisi gelmedi ...

2. bugün bu piyasadan her türlü pisliği bekliyorum...
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    demek ki bu topikte sizin suçladığınız ZATI muhteremler yok havaya bir kelam ettin gerisi gelmedi ...

bizde hisse yok vopta yok sadece endeks30 varant. ben hala sözümdeyim. ısrarla şhort kolluyorum. buda benim oyun tarzım. terse oynamıyorum. isterse uçsun..

merak edenler varsa söyleyim. UZIVT 47 ve 42 iki parça ŞHORT yazılı..

5.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    merak edenler varsa söyleyim. UZIVT 47 ve 42 iki parça ŞHORT yazılı..
    ben vadeli x30 işlem yapıyorum poz short .. dünkü pozlarımı bozmadım yukarıdan ilavelerim var ... bakalım günsonu zararmı karmı yazacak ??

Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    ben vadeli x30 işlem yapıyorum poz short .. dünkü pozlarımı bozmadım yukarıdan ilavelerim var ... bakalım günsonu zararmı karmı yazacak ??
    bu işte vopun hissenin varantın tekniği oyun tarzı çok farklı. ben aslında topiklerde yorum yapmanın saçma olduğunu düşünerek bırakmıştım. siz dün yazınca bende ayıp olmasın diye yorumlara katıldım. ve şu anda kızdığım için pozisyonumu yazdım.. yoksa kim kimi ilgilendirir. ben sizin oyun tarznızı beğeniyorum ve kısa vade zarar edeceğinizi düşünmüyorum. çünki gerçekten doğru yoldasınız. nacızane uzun vade düşünmemenizi öneriyorum. bol şanslar..

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bu işte vopun hissenin varantın tekniği oyun tarzı çok farklı. ben aslında topiklerde yorum yapmanın saçma olduğunu düşünerek bırakmıştım. siz dün yazınca bende ayıp olmasın diye yorumlara katıldım. ve şu anda kızdığım için pozisyonumu yazdım.. yoksa kim kimi ilgilendirir. ben sizin oyun tarznızı beğeniyorum ve kısa vade zarar edeceğinizi düşünmüyorum. çünki gerçekten doğru yoldasınız. nacızane uzun vade düşünmemenizi öneriyorum. bol şanslar..
    genellikle uzun vade çalışırım ..yönümü oradan görüyorum .. yaz ortası bir çalışmamı paylaşmıştım... o hala masada ... kısa vade önünü göstermez kimseye ..algılar ile kolay oynanır diye düşünüyorum ..düşüncelerimiz aynı ... Saygılar...

Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    genellikle uzun vade çalışırım ..yönümü oradan görüyorum .. yaz ortası bir çalışmamı paylaşmıştım... o hala masada ... kısa vade önünü göstermez kimseye ..algılar ile kolay oynanır diye düşünüyorum ..düşüncelerimiz aynı ... Saygılar...
    herkesin düşünerek oynadığı bir oyun tarzı vardır. bişey diyemiyeceğim. oynamakta maksat ütmektir. gerisi hikaye..

Sayfa 18/30 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •