Sayfa 18/134 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1069 madde; 137 - 144 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. önemli rıza golds altınlar abd yavv kafayı yiyeceğiz ulan nerde bizim paralar alın golds o dönem yönetimini hepsini öttürün aq yeter da

https://www.youtube.com/watch?v=pVK9AfJphPM

2. Rıza davasının Goldaşla bağlantısı var mı? Eğer varsa çok büyük bir hırsızlıkla karşı karşıyayız.Yalınkayalar gerçekleri hemen açıklamalılar.Eğer işin içinde fetö varsa iktidar hemen zararımizi telafi etmelidir.Çünku başımıza fetöyü bela eden iktidar değil mi?
    Eğer işin içinde fetö yoksa paramızı çalanlar kim???

3. Çoluk çocuğumuzun nafakası boğazınızda kalsın.Sülaleniz hastaliklardan kurtulmasin sürunsunler. Zorla yaratılan hukuki gerekcelerde kalmadi.Daha ne bekliyorsunuz? Neden goldası borsaya almıyorsunuz?Hic mi Allah korkunuz yok sizin? Bu kadar mı harama tapıyorsunuz?
    Yalınkayalar açıklayın şu hırsızlarin adlarini..
    Biliyorum paramı alamayacağım.Hiç olmaz sa yüzlerine tüküreyimm

4. toplanın ortaklar golds kimin saf dışı bıraktığı ortaya çıktı bomba haber iyi dinleyin daha ucuza yapıyolar diye altın ticaretini daha ucuza yapıyolar diye yetkililere diğer altın ticareti yapan firmaları rüşvet vererek kapattırmış kumpasa bakın buyrun hatırlayın golds apar topar borsadan atıldı bir anda neye uğradığımızı şaşırdık meyer hepsi kumpasmış bu konu devlet büyüklerine bir şekilde aktarılmalı buyrun dinleyin cüneyt özdemir anlatımıyla yetişin dostlar yaktılar bizi paralarımız kimlerin cebene girmiş bizim paraları nasıl buhar ettirmiş meyer tezgahı iranlı yapmış galiba

https://www.youtube.com/watch?v=vgqVv-kGZg8

5. Artık aldatılmalara son verin.Yapilan hataları görün.Goldaşa uygulanan hukuk dışı uygulamaları görün. Bu borsa da uygulanan kara lekeyi temizleyin. Vatandaşın güvenini kazanınTemiz bir borsa için GOLDAŞ'ı borsaya alın.

6. Yeterin artik neden goldasi borsaya almiyorsunuz??Yıllardir bekliyoruz
    Üçgün içinde spk, bist ve mahkeme karari geldi.
    Yaka paça defterimizi dürdünüz
    Hiç mi Allah korkunuz yok sizin
    Nasıl geçecek boğazinizdan çocuklarımizin nafakası, kendi cocuklarıniza nasil yedireceksiniz haram lokmaları
    Yazıklar olsun

7. BIST ten, spk dan, BİMER den bilgi isteyenler miyiz, şirket sahipleri başvurdu mu, değerlendiriliyor mu vs. ?

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 30.000 lot hissembir anda uçtu bunu yapanlar tarih önünde de Allah huzurunda da yargılanacaklar. Şirket sahiplerinin ********liği ve hırsızlığı zaten belgeli ve bu belgeleri bilen ve sunan spk da işin içinde. Yıllarca yapılanlara göz yumdulartıpkı lio yağ daolduğu gibi oradada 50.000 lot hissem vardı. Ancak umut fakirin ekmeği, şimdiki spk başkanı ve yöneticileri fetocuların bilinçli yaptıkları bu yolsuzlukları ve hırsızlıkları ortaya döküp ellerini vicdanlarına koyarak tüm şirketlerdeki yatırımcıların mağduriyetini giderebilir. Tabi bunun için güçlü ses çıkarmak gerek. Borsa yatırımcıları derneği ne iş yapar bilmem. Bu konuları Başbakan ve Cumhurbaşkanı nezdinde dile getirecek merciler lazım ben defalarca yazdım gelen cevaplar hikayeden terane. Memleketinin iş alemine yatırım yapana ceza , gavurun kağıt parçası dolarına yatırım yapana ödül.verildi malesef yıllardır. Şu magdur yatırımcılar borsaya döndürülebilirse borsanın çok daha canlı ve güven tazeleyerek yoluna devam edeceği kesindir. Yatırımcıdan kesilen komisyolar oraya buraya hibe edileceğine esas sahiplerinin mağduriyetleri çözülebilir diye düşünüyorum. Umut ve umutsuzluk arasında bocalayarak artık bu mağduriyetlerin bir an önce çözümlenmesini temiz süt emmiş idareciler de var umuduyla Yüce Rabbimden niyaz ediyorum

Sayfa 18/134 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •