Sayfa 180/752 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 6009 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: VESTL - Vestel

1.  Alıntı Originally Posted by helal para Yazıyı Oku
    bakiyorum butun formlarda atip tutan sayisi artmis. Arkadaslar ben bu hisseyi iki yila yakin takip ediyorum hemen hemen her kadaemeden aldim ve elimde yuklu miktarda vestel oldu. Ben bu cikisi sunlardan birine bagliyorummm.

1-Bilanco cok iyi geldi
    2-Tesvik ile ilgili gelisme var
    3- cinlilerle yapilacak fabrika artik real anlamda gerceklesiyor
    4-vestel satisi yakinda gerceklesebilir ( 130 milyon lot bosuna virmanlanmadi bence )
    5-Vestel savunma konusunda yeni gelismeller olabilir
    6- Yerli otomobil
    7-Yapilacak bataryanin menzili cok yuksek olabilir

anlicaginiz arkadaslar vesteldeki beklentiler cok fazla ve bu beklentiler bir gun gerceklesecekdir. 9 lar vestel icin cok yuksek fiyatlar degildir bence. en az 30 olmaliki heycan duyalim.

Dusunduklerim beni baglar yatirim tavsiyesi degildir
    ben sattım çıktım alan bir tek yf eğer bu dediklerin olsa (ki olabilirde)deniz yatırım bu yf ye asla bırakmaz arkadaş adamların elinde yüzde 72den fazla mal var ayrıca o dediğin olsa yabancılar boş boş durmazdı .bakalım zaman neyler

Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    ben sattım çıktım alan bir tek yf eğer bu dediklerin olsa (ki olabilirde)deniz yatırım bu yf ye asla bırakmaz arkadaş adamların elinde yüzde 72den fazla mal var ayrıca o dediğin olsa yabancılar boş boş durmazdı .bakalım zaman neyler
    Denizdeki paylar Zorlu'nun yatırım finansman seans sonu yine satar

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. arkadasim bilmeden konusuyorsun yuzde 72 degil artik 130 milyon lot virmanlandi. Iki yildir takip ediyorum bu hisseyi her hareketini ezberledim.

iyi calismalar

4.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    En düşük kapanışın(5.27) yapıldığı 3 Ocak tan günümüze(son 2 gün hariç tabii ki) takas değişimleri..

Arkadaşın dediği doğru, ak yatırım a büyük bir Virman oldu..Bu bir şeye delalet olabilir de olmayabilir de! Cuma gün sonu takas miktarları yukarıda 2. Gün..
    Ayrıca dolaşımda ki miktar 75.3 milyon lot.. Ak ve deniz dekilerin neredeyse tamamına yakını dolaşımda olmayan paylar.. Ve hangi kurumdan kimin aldığını sattığını bilemeyiz..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. zorlu gurubu ile pıyasada dolaşan haberler ne iş?

6. bugünkü kapanış tahminleriniz nedir.

7.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    hamalliktan tradeciye terfi ettin heralde,Güle güle harcamak nasip olsun ortak,son haftalarda dehşet kazandırdı tahta, keşke demektense kâr cebe yapmak mantıklı tabii ki,düşerse tekrar alirsin tradecilik zordur becerebilene iyidir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    bugünkü kapanış tahminleriniz nedir.
    ne haberiymis arkadas?

Sayfa 180/752 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz