Sayfa 180/316 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2526 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Ne boktan bir kağıtsın ve ne adi bir patronun ne adi bir speğin var. Namussuzlar.

2. İnsanlarla dalga geçer gibi günlerdir alım yapıyormuş süsü veriyorsun. Eğer global bir kriz çıkarsa inşallah altında kalırsınız ve batarsınız

3. Battıkça dibe battım yuhhh.

4. aydın doğan aldığı ahlardan çok çekecegi var .3 gün önce 72.000 tl olan kagıt şu an 124 000 tl yüzde 70 karlı üç gün önce alan yada 1 hafta öncesi satanlar şimdi kahroluyordur. şimdi ben reysasda 12 yılını ezik geçiren biri olarak bu adama yazdığım içinden gelen tüm küfür ve ahları yaptım .sonuç hesabım mahşerekaldı bu adi şirketi 600 milyon borca sokmuş nasıl olsa kendini saglama almıştır batırsada şirketi dayanagı vardır bir yerlerde, olan benim gibi olanlara olmuştur. spekde milletle dalga gecende bu adi ancak yabancıya satılması yada ortak bulması durumunda zararı kurtarırız kutman globalde yaptığı oyunlar bitmez ne zaman yabancı ortak falan hikayesi çıktı şirket bi nebze harketlendi adamın bütün birikimi borsa sayesindedir.borsalarda küçük yatırımcıya asla para kazandırmayan adı şirket fakat asla dürüst yönetimeyen şirketlerl mevcut o sebebden yabancı gördükleriniz dahi bıyıklı çogunlukdadır bu ******** asla ıslah olmayacak cinsdedir genel kurula gidecek gibiyim en azından içimdeki kini kusup kısa kes bu şirket nezaman halka arz olduğu fiyada gelecek ne zaman karalı hale geçecek diye sormak istiyorum

Reysaj lojistik sektörünün en ucuz ve gelecek vaat eden şirketidir.Bu gerçeği çok yakında göstereceğinden zerre kadar kuşkum yok.Yaklasik 20 yıllık borsa deneyimin ve bilanço tahlillerinde hiç sasmadim.ins.bu hisseye yatırım yapmış tüm ortaklar kazanır.
    Saygılarımla.

6. Bi haber lazım fırlaması için.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    1.06 yı görmek istermi diye bekliyorum

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 180/316 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •