Sayfa 181/332 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon
Arama sonucu : 2651 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1. Gelecek göreceli bir kavram. 3 ayda 3 yılda 30 yılda gelecektir . Bir yılda iki bedelli ve 9 aylıkta 208 milyon TL zarar

2.  Alıntı Originally Posted by erhankod Yazıyı Oku
    Gelecek göreceli bir kavram. 3 ayda 3 yılda 30 yılda gelecektir . Bir yılda iki bedelli ve 9 aylıkta 208 milyon TL zarar
    Evet gelecek göreceli bir kavram, mesela sizin lanet ettiğiniz Karel i ben geleceğinin çok iyi olacağını düşünerek 2016 Ağustos ayından itibaren taşıyorum. Şirket bu süreçte çok da iyi yönetilmedi özellikle finansal açıdan kötü yönetildi ama bu süreçte yatırım yapan ve sabredenlerin yatırımı ne olmuş biliyormusunuz?

Ben bu hisseyi arada sat-al yapsam da 2016 ağustos ayından beri kesintisiz olarak taşıyorum, bölünmeler nedeniyle o günlerdeki fiyat 25 kuruşa düşmüş durumda, dolar bazında 0,086 usd, yani bugün düşmüş halinde bile (şu anda TL olarak 27,10 ve 0,993 usd) TL bazlı 100 kattan fazla, dolar bazlı da 10 kattan fazla prim yapmış, şirket özellikle finansal açıdan ve yatırımcı ilişkileri açısından kötü yönetiliyor bunda aynı fikirdeyiz, kötü yönetilen ve borsa geneli açısından bu kadar sıkıntılı süreçler yaşanan dönem sonunda yaptığı prim ortada, ben şirketin giderek daha doğru hamleler yaptığını ve bu sıkıntıların çözüleceğini düşünüyorum, yani geleceğe yatırım yapıyorum, benim gelecek beklentim sizden farklı haklısınız, gerisini yani kimin haklı olduğunu zaman gösterecek...

3.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Evet gelecek göreceli bir kavram, mesela sizin lanet ettiğiniz Karel i ben geleceğinin çok iyi olacağını düşünerek 2016 Ağustos ayından itibaren taşıyorum. Şirket bu süreçte çok da iyi yönetilmedi özellikle finansal açıdan kötü yönetildi ama bu süreçte yatırım yapan ve sabredenlerin yatırımı ne olmuş biliyormusunuz?

Ben bu hisseyi arada sat-al yapsam da 2016 ağustos ayından beri kesintisiz olarak taşıyorum, bölünmeler nedeniyle o günlerdeki fiyat 25 kuruşa düşmüş durumda, dolar bazında 0,086 usd, yani bugün düşmüş halinde bile (şu anda TL olarak 27,10 ve 0,993 usd) TL bazlı 100 kattan fazla, dolar bazlı da 10 kattan fazla prim yapmış, şirket özellikle finansal açıdan ve yatırımcı ilişkileri açısından kötü yönetiliyor bunda aynı fikirdeyiz, kötü yönetilen ve borsa geneli açısından bu kadar sıkıntılı süreçler yaşanan dönem sonunda yaptığı prim ortada, ben şirketin giderek daha doğru hamleler yaptığını ve bu sıkıntıların çözüleceğini düşünüyorum, yani geleceğe yatırım yapıyorum, benim gelecek beklentim sizden farklı haklısınız, gerisini yani kimin haklı olduğunu zaman
    gösterecek...
    sayın hasan kürşad öncelikle karale lanet etmediğimi belirtmek isterim . 2016 yılından bu tarafa para kazandığını söylüyorsunuz diğer diğer enstüramanlara yada diğer senetleri alsaydınız durum ne olur du. acaba şirketi yada patronları eleştirmek lanet etmek olmaması lazım . herşey değerini, mutlaka bulur kimi 3 günde kimi 3 yılda kimi 30 yılda ama bulur.

4. Eskiden böyle havalarda alır başını giderdi, doğana geçtikten sonra tahtacısı da değişti galiba, yaşam belirtisi bile yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Iyi birhaber gelmesine bakar,ya da zararin oldukca azaldigi bir bilanco beklentisi.Stoklari eritirlerse niye olmasin

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Eskiden böyle havalarda alır başını giderdi, doğana geçtikten sonra tahtacısı da değişti galiba, yaşam belirtisi bile yok.
    bedelliye az kaldı belki hareketlenir...aralık ayı ortalarında bedelli olur bence...

7.  Alıntı Originally Posted by pej Yazıyı Oku
    Iyi birhaber gelmesine bakar,ya da zararin oldukca azaldigi bir bilanco beklentisi.Stoklari eritirlerse niye olmasin
    Evet, sene sonu stokları eritme gibi bir niyetleri var, zarardan kara geçerse ki son çeyrek hep iyi geliyor o zaman iyi olur.

Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    bedelliye az kaldı belki hareketlenir...aralık ayı ortalarında bedelli olur bence...
    Bu seneye yetişmeyebilir, daha onay bile gelmedi hocam.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Evet, sene sonu stokları eritme gibi bir niyetleri var, zarardan kara geçerse ki son çeyrek hep iyi geliyor o zaman iyi olur.

Bu seneye yetişmeyebilir, daha onay bile gelmedi hocam.
    Bölünmüş fiyatıyla 2024 yılına gireriz diye düşünüyorum…sitokların bu yılın son bilançosuna olumlu şekilde yansıyacağı kanaatindeyim

Sayfa 181/332 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •