Sayfa 182/975 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 7794 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hans a bu konuda bende katılıyorum bence dayı sende buna katılıyorsundur. yabancinin böyle riskli bi kağıda gireceğini düşünmüyorum.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

2. Dışardan daha rahat götürüyorlar. Daha fazla katakulli yapıyorlar.

eğer bir adam uğrunda çalışmadığı bir liraya sahipse, başka bir adam hiç almadığı para için çalışmıştır.

3. ama genelkurulda ben adreslerine kadar baktım hazırun cetvelinde yabancılardı onlar şimdiyi bilemem

4.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dışardan daha rahat götürüyorlar. Daha fazla katakulli yapıyorlar.

komutan spor hıssesi sormuştun özelden inşallah alıp dayak yememişsindir

5. Dayı bugün girdim ama portföyünün 10 da 1i kadar. Onun daha zamanı var. Orda bambaşka şeyler bekliyorum. Futbolda kâr filan hikaye külliyen zarar eden şirketler risk satın aldım

6. Portfoyunun değil portföyümün olacaktı yanlış anlaşılmasın önceki yorumum.

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Dayı bugün girdim ama portföyünün 10 da 1i kadar. Onun daha zamanı var. Orda bambaşka şeyler bekliyorum. Futbolda kâr filan hikaye külliyen zarar eden şirketler risk satın aldım

kalan fıxtüre bak küme düşerse sen görürsün

sen bigün iflas edersin demedi deme

8. özelden bana sorduğun hisseleri sakın alma dedim alsaydın batmıştın zaten

Sayfa 182/975 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •