Sayfa 184/385 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku
    önce 5,94-max 5,99 da bir süre takılır sonra 70-75 arasını test eder diye düşünmüştüm. önce test etti sonra bugün zor da olsa 5,95 yaptı. bugünkü ortaklık haberi ve günlükte yaptığı yeşil mum çok etkili olmadı. bayrak dibinden yukarı çıkabilmesi dipte sağlam bir yapıya ihtiyaç var diye düşünüyorum. şayet haftanın son gününde etkisiyle 5,76 -5,74 aralığına kadar salarsa güzel bi fibo oluşur. Direkt çıkarsa ne ala tabi..

yatırım tavsiyesi değildir..

dediğim seviyeye inerse bi grafikle anlatmaya çalışırım.. inmezse grafiğe gerek kalmaz zaten..
    peki size göre hangi olasilik ağır basiyor. yorumlar icinde teşekkür ederim

2. bilmiyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Beklenen Tanıtek ortaklığı da tamam. son işlem ticaret sicilde ilanı ki o da hafta başı biter.
    lakin asıl beklenti mai ve tanıtek ihale haberleri.
    bu arada hisseyi artık birileri tutmalı ve almalı.
    bugün ki takas için ne diyeceksiniz?

Alıntı Originally Posted by muhendis Yazıyı Oku
    bu habere daha fazla tepki vermesi gerekmiyor muydu
    Borsanın kuralı bu, herkesin bildiği haberden bir şey olmaz.

Ağır abiler, hiç ummadığımız bir zamanda hareketi yapacaktır.

4N1K1H ile aynı fikirdeyim ve ihale haberleri ile startı verecekler diye düşünüyorum. Kaldı ki nitelikli vurkaççılar da bitmek üzere...

6. "Zor bir durumdan çıkmanın en iyi yolu, içinden geçmektir".
    Robert Frost

7. sanırım bu günlerdir beklenen ortaklık haberi konusunda yanlış anlaşıldım. bu örnekte de gördüğümüz sebepten dolayı temel analizin konusu olan şeylere itibar etmiyorum.

hatalarımı teknik analize saklıyorum.

Tünelin sonuna, ışığın gözükmesine az kaldığını düşünüyorum. Ata, Garanti, Meksa, Marbaş kaynaklı satışlar gelse de bu seviyelerde konsolidasyon oluyor.

Şirketin iyiniyetinden şüphem yok lakin bu tahsisli sürecini daha profesyonel ve kurumsal atlatmasını beklerdim.

Sayfa 184/385 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •