Sayfa 184/463 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 3699 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Danışmanlık giderleri personel giderine yaklaşmış nerdeyse.
    Reiffheisen e giden meblağ varsa eğer inşallah değer buna.

2. şu bilançoyla yine aşagı zorluyor şeref yoksunları yukarda kenn dostumuzun dediği gibi gerçek yabancı gelmeden yani bank of ve global dısında robotları kastediyorum bu at hırsızlarına kalır bu kagıt
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. sayin kenn evet benim twitter hesabim. maalesef sistem ayni nike izin vermedi. ama stonks'u da cok severim, biliyorsunuz bizim ulkede stonk cok.

sizin handle nedir? takip etmek isterim

4. benim de dikkatimi cektim ama emin olamadim. acaba brighstar satin almasi ile ilgili olabilir mi diye. Paynet icin raiffeisen'e onden bu kadar yuksek bir meblag verdilerse buyuk hata olmus derim. sonucta 1 milyon dolara yakin bir bedel.

5. 14 üstü alerjisi olanlar derneği mi kuruldu haberimiz yok :)

6. Birileri ısrarla baskılamaya mı çalışıyor tahtada.
    Yani bende satılık mal yok bu fiyatlardan.
    Kendi adıma paynet haberi sene sonuda gelsede beklerim.
    Tahtada bol şans dilerim.
    Ytd.

7. ya millet komedisiniz ya

bu ulkede mevduatin yaridan fazlasi dovize parkedili...milyarlar dolar kumarhane urunu coine gomulu...

TR DE TL kıtlıgı var...yoksa para bollugu ve moronlugu ayni anda mevcut...

TR DEVLETI EGER GRAM AKTIF BEYNE SAHIPSE BASKA DEVLETLERIN DELI GIBI PARA BASTIGI DONEMDE KULLANMADIGI PARA BASMA MEKANIZMASINA BASVURUR VE TURK FINANSAL VARLIKLARINI TR DE GEZIDEN BU YANA DOLARIZASYONLA IKTIDAR DEGISTIRMEK ICIN UGRASAN HER TURLU OC NUN ELINDEKI VARLIKLARIN UCUZ OLANLARINI COK GUZEL TOPLAR...YATIRIMCI OLUR..BUNU UZAYA GITMIS BALON GELISMIS AMA BATMIS ULKE EKONOMILERININ MERKEZ BANKALARI YAPTILAR...ONLAR BORSALARI DUSMESIN DIYE YAPTILAR BU APTALLIGI BIZ ISE KELEPIR FIYATA YATIRIM AMACLI YAPACAGIZ TURK VARLIKLARINA...

SU ANDA BORSADA SIRKETLER GERCEKTEN COK GUZEL VERILER ACIKLADILAR...MILLET KAFAYI YIYORDUR ACABA HANGISINE DALAYIM DIYE HAHAHAH

TR DE DUNYANIN EN BUYUK BALONU OLDUGU HALDE DOLAR TL SISIRILMEYE ONU BAHANA EDEREK DE HALKIN UMUGUNU SIKMAK ICIN DELI SACMASI ZAMLARI YAPMAK ICIN OPERASYON CEKENLER OLDUGU GUN GIBI ASIKAR...ARTIK GOZUNE SOKA SOKA YAPIYORLAR CUNKU COK CARESIZLER

SADECE TEB SON 3 GUNDE BU KADAR GUZEL BILANCOLARIN GELDIGI DONEMDE 2,5 MILYAR TL LIK HISSE SATTI

HISSELERI TURK YATIRIMCILAR TOPLUYOR GORUNUYOR...

TURKIYE 100 YIL USTUNDE YATTIGI ENERJI ILE 80 DARBESINDEN BU YANA PUTLASTIRDIGI DOLAR PUTUNU GOMECEK...

SIZ BUYUYEN KATMA DEGER YARATAN SIRKETLERE YATIRIMCI OLMAYA DEVAM EDIN...HER BALON ATMOSFERDE BI YERE KADAR CIKAR VE PATLAMAK ZORUNDA KALIR...AMA COPE DUSSE ALTIN YANI GERCEK EKONOMIK VARLIKLAR DEGERINDEN BI SEY KAYBETMEZ

TUVALET KAGIDI DOLARIN URETICISI MAFYA FAIZ ARTTIRMAYA BASLADI...S.KTIM SENE DUNYA DUNYADA REEL FAIZ VEREBILECEK BI TANE BILE BUYUK BATMIS GELISMIS DUNYA EKONOMISI GOREMEZSINIZ...REEL FAIZ VERME ASAMASINA GELMEDEN EKONOMILERI COKER HEPSI BORC BATAGINDA , DEMOGRAFIK SORUNLARLA, BATMIS SOSYAL GUVENLIK SISTEMLERIYLE VE NWO FAHISELIGIYLE TIKANMIS DURUMDALAR.

TR E SONUNA KADAR GUVENIN..KOCAMAN BI TURK COGRAFYASI ILE DAHA NELER NELER YAPACAGIZ...

KALIN SAGLICAKLA.

8. Çizz çizz çizz.....

Sayfa 184/463 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •