Sayfa 184/377 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 3016 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Yorgun savaşçı Yazıyı Oku
    Endeks %1.66 yukarı Konya % 1.18 eksi ve sen dün tavan yapmıştın ağam bunlar bizle dalga geçi
    Neyse ben kendi haline bıraktım
    Malı değerli gibi gösterip yukarıdan çakmak istiyor

2. Denetime tabi olmayan ve sivadijlarini dusundugum ilk çeyrek bilanço su sonrasında 2. Çeyrek iyi geleceği için fiyatı bir tık yükseltmiş olabilirler. Ama buradan bir ralli çıkmaz bence

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,357
     Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Malı değerli gibi gösterip yukarıdan çakmak istiyor
    yaz bitti bunlar bu kadar çimentoyu tahtayı tutan anguta betondan billür mu yapmak için bekliyorlar
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Bas bakayım nereye kadar basabilecen amk

5. Endeks rekor üzerine rekor kırıyor bu böyle nereye kadar gidecek merak ediyorum Konya endeks hissesi değil lakin düşüşlerde kayıtsız kalmıyor

6. Motoru boğdu ayı, lan bu devirde karbiratorlu arabamı kaldı. Değiştir şunu. 23 yıldır aynı kulustur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,357
    çimsadan da utanmıyor bu rezil!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    çimsadan da utanmıyor bu rezil!
    Utanmak ve konya , pehh
    Yüz yok bunda kösele olmuş artik

Sayfa 184/377 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz