Onemli Gunler Banner
Sayfa 184/681 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. chp hisselerin temsilcisi olay iş bankasının pişkinliği iş bankasının işgüzarlığı konuya bu şekilde girilse işbankası nın eli mahkum olur temettü leri vermeyi hallolsun şu mesele

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mustafa423 Yazıyı Oku
    chp hisselerin temsilcisi olay iş bankasının pişkinliği iş bankasının işgüzarlığı konuya bu şekilde girilse işbankası nın eli mahkum olur temettü leri vermeyi hallolsun şu mesele

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen öyle kardeşim burada kilit o 4 kişi ve ilahi adalet

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Temettü hangi durumda alınır? Ortağı olmadığınız bir şirketten temettü alabilirmisiniz? Temettü almıyoruz demek zaten ortağı değiliz demektir yotube’dan kılıçdaroğlunun konuyla ilgili açıklamasını izleyin daha yazmıyacağım herkese bol kazançlar dilerim

Çok sığ bir bakış açısı. Biraz araştırın derim. Temettü almıyoruz demek ortak değiliz demek değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Çok sığ bir bakış açısı. Biraz araştırın derim. Temettü almıyoruz demek ortak değiliz demek değildir.
    Ben bu konuları iyi biliyorum sevgili bankers meslğim bu.sizede tavsiyem bu konuyu başka yerde bu şekilde dike getirmeyin komik duruma düşersiniz çünkü benimkisi bakış açısı değil gerçek bu şekildedir

Y.T.D değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Ben bu konuları iyi biliyorum sevgili bankers meslğim bu.sizede tavsiyem bu konuyu başka yerde bu şekilde dike getirmeyin komik duruma düşersiniz çünkü benimkisi bakış açısı değil gerçek bu şekildedir

Özgüveninize hayran kaldım, size hayatta başarılar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Özgüveninize hayran kaldım, size hayatta başarılar dilerim.
    Ben sadece bilgilerimi paylaştım kardeşim bende size bol kaxançlar dilerim Allah hepimize hayırlısını versin

Y.T.D değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by MSAMSA Yazıyı Oku
    Ben sadece bilgilerimi paylaştım kardeşim bende size bol kaxançlar dilerim Allah hepimize hayırlısını versin

Temel kavramları doğru kullanmak lazım. İş Bankası ortaklık yapısında Atatürk hisselerinin payı %28,09’dur ve bu hisseler Atatürk’ün vasiyeti gereğince CHP tarafından temsil edilmektedir. Sizin bakış açınızla cevap vereyim, ortağı olmadığınız şirkete yönetim kurulu üyesi atayabilir misiniz, atayamazsınız. CHP İş Bankası’nın ortağıdır fakat Atatürk’ün vasiyeti gereği kar payı alamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Temel kavramları doÄŸru kullanmak lazım. Ä°ÅŸ Bankası ortaklık yapısında Atatürk hisselerinin payı %28,09’dur ve bu hisseler Atatürk’ün vasiyeti gereÄŸince CHP tarafından temsil edilmektedir. Sizin bakış açınızla cevap vereyim, ortağı olmadığınız ÅŸirkete yönetim kurulu üyesi atayabilir misiniz, atayamazsınız. CHP Ä°ÅŸ Bankası’nın ortağıdır fakat Atatürk’ün vasiyeti gereÄŸi kar payı alamaz.
    Bu durum yasal olarak ortaklar anlamına gelmiyor zaten kenan paşa zamanında mahkemenin hisseleri geri chp ye vermesindeki gerekçe temettü almadığından yasal bir ortaklığın söz konusu olmaması gerekçesidir.Keşke o dönemki tutanağı başarıp bu kararın gerekçesini buraya kopyalıyabilsem.Sayın Recep Tayyip Erdoğanında bahsettiği bu madem temettü almıyorsun ki bu doğru o zaman bu 4 kişi ne alaka dedi.Buradaki yanlış chp ve iş bankasının iki ahbap çavuş misali kendilerince bu atamaları yasal görmeleri zaten olayın şifreleride burada saklı.Kanunen ortak değilsin bu çok net zaten bu durum olsaydı temettüyü alacaktın bu konunun tartışılacak tarafı kalmayacaktı direk yasalara aykırı olacaktı.Evet ortak değilsin ama bu 4 kişiyide atayamazsın hükümette buradan olaya yaklalıyor zaten mahkemelerde bu konu tartışılıp karara bağlanacak

Y.T.D değildir.

Sayfa 184/681 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •