Sayfa 184/1002 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    https://twitter.com/birolgurmhp/stat...54323576557568

Bu mesajı atan kişiye göre AHBAP derneği güvenilir değil ve bağışlar buraya değil AFAD a yapılsın isteniyor..

Neden böyle bir twit atmış olabilir ki? Haluk Leventin başında olduğu Ahbap güvenilir değil mi?

Yada AFAD da bilmediğimiz bir yönetimsel sıkıntı olabilir mi? (Bu twit milyonlarca görüntüleme ve çok sayıda olumsuz yorum almış)
    Buna benzer başka bir tweette ben görmüştüm. Haluk Levent için zamanında insanları karşılıksız çek ile dolandırdığı ve bir sürü davasının olduğu ve hüküm giydiğindrn bahsedip böyle adama güvenmek mantıklı değil yazıyordu.

Ayrıca inanılmaz miktarlar dönüyor, milyon milyon TL ler.bu para onun ve etfafinda ekibim dediği insanların insiyatifine bırakılmıyor dur sanırım. Hatırlarsınız Seda sayan bile zamanında ordudan sonra en guvenilir 2. Kişi olmustu yapılan arastirmayla. .cok duygusal milletiz. Ben denetim altindadir zaten bu ara başka bir konuyla ilgili yardım kampanyasından sonra su kadar miktarı Kızılay'a aktardık diye bir tweet attığını hatırlar gibiyim.

https://twitter.com/HaberReport/stat...3QKM1tkcA&s=19

Çirkef kadının saldırıya başladığı ilk anın görüntüleride yayınlanmış.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Dağ başına, insanların olmadığı bir yere gidesim var.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Dağ başına, insanların olmadığı bir yere gidesim var.
    TV telefon tablet hiçbirini yanına almazsan olabilir bunu bende düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    https://twitter.com/HaberReport/stat...3QKM1tkcA&s=19

Çirkef kadının saldırıya başladığı ilk anın görüntüleride yayınlanmış.
    Kadın haklı neden derseniz

mayıs olmazsa haziranda seçim var bu şekilde sesini duyurup milletvekiliiğine sıraya girip ayakkabı altı yalamaya başlayacak

sence haklı bir sebebi yok mu

6. yardimlar daditilirken azda olsa dagitim yapan kisiler ne yazikki kendi siyasi goruslerine yakin yerlere biraz toleransli davrana bilirler yardim yaparken afadmi ahbabmi diye bunuda goz onune almak lazim ben yardim yaparken yardim miktarimi ikii esit miktara boluyorum yarisi afada diger yarisi ahbaba ben 99 Istanbul depreminde edremit 19 piyadetugayi2piyade taburunda askerdim depreminde ertesi gunu hemen olay yerine intikal etmistik burada neden mehmetcikten faydalanmadi anlamadim asker enguvenilir organ .

Viop XLVIII

Türkiye'yi sarsan Kahramanmaraş depreminin ardından 14 Mayıs'ta yapılması beklenen seçimlerin durumu merak konusu olmuştu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçimle ilgili olarak "14 Mayıs'a yetişeceğini sanmıyorum" dedi.

Soruyoruz: deprem seçim tarihini etkiler mi? Erdoğan OHAL’den sonra seçimin ertelenmesini zorlar mı? Kafalardaki sorular…

Akşener sorudan pek de memnun olmamış bir ifadeyle yanıtlıyor:

“14 Mayıs’a yetişeceğini sanmıyorum. Ama 18 Haziran’a kalacağını sanıyorum.”

Peki, ya erteleme? Anayasa’nın 78. maddesi savaş sebebiyle yeni seçimlerin yapılmasına imkan görülmezse, TBMM’nin seçimlerin bir yıl ertelenmesine karar verebileceğini yazıyor.

Akşener Meclis’ten öyle bir karar çıkacağına ihtimal vermiyor. Şunu da ekliyor: “Biz siyasiler seçimin yapılması için üzerimize düşeni yapmak zorundayız.”

Kaynak: dünya.com

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Memur maaşları 11 inde ödenecekmiş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 184/1002 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •