Sayfa 185/344 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Serdar Özdemir
    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ BÖLÜM YÖNETİCİSİ
    0532 560 54 65
    [email protected] / [email protected]
    Mustafa Ünsal
    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ BÖLÜM GÖREVLİSİ
    0312 527 28 90
    [email protected]
    YATIRIMCI İLİŞKİLERİ BÖLÜMÜ VE BAĞLANTI KURULACAK KİŞİLERİN NUMARALARI. BUYRUN DİREKT İRTİBAT NUMARALARI.

2.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Bizdekide şans.Prizmaya geçtik pişman olduk 2 tl den önce tavanı açmaz artık nasipte yokmuş.
    2 tl olması için 3 tavan daha lazım . yarın tavan olacağınıda sanmam .şahsi görüşümdür. y.t.d.

3. prizmada qnb finansı yollamışlar 795bin lot satmış. inşallah bizdede temizlik olur

4.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    2 tl olması için 3 tavan daha lazım . yarın tavan olacağınıda sanmam .şahsi görüşümdür. y.t.d.
    Bu fırsatı kaçırmaz şirket en az 2 tl bak gör.Tavan açmaz 2 tl altında.Nasipte yokmuş hunter kardesede banada tavan hayal oldu.

5.  Alıntı Originally Posted by Helalkazanç Yazıyı Oku
    Bu fırsatı kaçırmaz şirket en az 2 tl bak gör.Tavan açmaz 2 tl altında.Nasipte yokmuş hunter kardesede banada tavan hayal oldu.
    Soreye yattım bekliyordum yukardaki arkadaşa laf yetiştrcem diye dün kızdım sattım.alan kazansın gerçekten nasip
    Tgsas ta aynısı oldu.millet kazanıyorsa bizim sayemizde 20bn lotu verir vermez tavana kitledi ******** spek

6. Adi spek zaten 1.08 de destek koymuştu ama bugün 1.07 göstermesi planı bozdu millet satmıyor biz satalım dedik zarara mal verdim 1.19 maliyet zaten ama olsun allah büyük

7.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Soreye yattım bekliyordum yukardaki arkadaşa laf yetiştrcem diye dün kızdım sattım.alan kazansın gerçekten nasip
    Tgsas ta aynısı oldu.millet kazanıyorsa bizim sayemizde 20bn lotu verir vermez tavana kitledi ******** spek
    Dostum bende sabah haberle brksn aldım 09 dan hisse 15 gördü o an vermedim sonra düştü bundaki hareketi görünce onu 11 den verdim 6 bin lotu ben verdim anında gitti bazı kağıtlarda resmen lot sayıyorlar bu kesin ve net
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    yukarıdaki arkadaş benmiyim hunter_sipek. eğer bensem birine sattırmak gibi niyetim hiç olmadı. burda kimsenin vebaline girecek adam değilim. aksine ky ı savunuyorum sürekli. 2tl olur diyen arkadaşada demeyin şöyle şeyler' diyesim var.bir sürü insan kısa yoldan zengin olayım diyerekten atlıyor böyle kağıtlara. aynen benim 5 yıl önceki durumum gibi.

Sayfa 185/344 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •