Sayfa 185/200 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. realiter sattın mı nerdesin kağıt yükselirken yoksun düşse koşarak geliyon neden..?

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    realiter sattın mı nerdesin kağıt yükselirken yoksun düşse koşarak geliyon neden..?
    sizi anlamak yada size laf anlatmak ne kadar zormuş... daha dün bana Siz Rıza'sınız diyordunuz, bugun sattınızmı diye soruyorsunuz. Ben Rıza isem, Bugün 33 milyon işlem olmuş, daha 520 milyon lot var elimde. yada,ben realiter isem, Buralar benim zararımı çıkarmaya yetmez en az 3.XX rakamlar olması lazım, benim zarar çıkması için.

sen hiç korkma meraklanma. kağıt çıksada düşsede buradayım.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    sizi anlamak yada size laf anlatmak ne kadar zormuş... daha dün bana Siz Rıza'sınız diyordunuz, bugun sattınızmı diye soruyorsunuz. Ben Rıza isem, Bugün 33 milyon işlem olmuş, daha 520 milyon lot var elimde. yada,ben realiter isem, Buralar benim zararımı çıkarmaya yetmez en az 3.XX rakamlar olması lazım, benim zarar çıkması için.

sen hiç korkma meraklanma. kağıt çıksada düşsede buradayım.ytd
    tamam abi beraberiz o zaman.kapanış derinlik varmı abi..

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    tamam abi beraberiz o zaman.kapanış derinlik varmı abi..
    Kapanışta 1.34 temizledi, 1.34, 1.35 alış ağırlıklı kapadı. Ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

5.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Kapanışta 1.34 temizledi, 1.34, 1.35 alış ağırlıklı kapadı. Ytd
    teşekkürler.. umarım gönlündeki kazanç size nasip olur ..

6. Aynen 1.34 i iyi temizlediler bakalım bu sefer niyetleri ne ... Hayırlısı olsun
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

7. Tek farkla pazartesi ve salı aynı saatlerde aynı şeyi yaptılar. Söyle; pazartesi, salı da aşağı vererek başladılar, saat 14.00 den sonra toparladılar. Pazertesi son beş dakkada yukarı gitti. Salı son beş dakikada sattılar. Yatırımcıyı, bir gün önceden son dakika hareket oluyor olgusuna alıştırıp, kimseye mal sattirmadan kendileri sattılar. Birde son dakikalarda hareket ediyor algısıyla o saate kadar 1.34 kadar mal sattılar. Elin bebesi cin gibi, bizim bebeler hala üstünü başına yırtıyor. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    herhalde yine grup girdi kağıda. kağıdı övmeye ve kağıda yol çizmeye başladılar. hele bir tanesi iyi uçuyıor. kağıdın defter değeri 2.94 diyor. 2.94 olan 543 milyon sermayeden kalan sermaye. şirketin var olan özsermayesi 2.94 milyon, 9 aylık blançoya göre. bununla bile hesaplasan defter değeri 0.52 gruş eder. 2020 blançoya göre kağıdın defter değeri 0.42 kuruş.Biri şirketin 20 yıllık önceki değerini ortaya koyuyor, şu kadar dolarmışşşş diye...O vakit eben bile kızdı, ondan sonra şirket kaç sermaye artırım gördü, kaç birleşme yaşadı, şimdiki kar zarar durumu ne bunları hesaplayarak değerine baksana. Güya herkes salak, bir bu zeki.. Neyse bi operasyon daha başladı gibi. birileri kar edip para kazanacak. Gerçek şu ki hayellerin arkasından giden hava alacak,her zamanki gibi. bu kağıt her zamanki gibi bu haliyle BİST in en ucuz kağıdı olup ve hep öyle kalacak. sinek çok konsun diye.ytd
    Sanırım grup işini bitirdi, kağıttaki volatil hereket bitti. Dolayısı ile uçacak kaçacakcilarda. Ytd

Sayfa 185/200 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •