Sayfa 185/1030 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Daha önce fiziki olmayan vadeli altın hesabı açmadım. Bu tür kullanan varsa ve bilgi verirse çok sevinirim.

Miktar 100 gr. ve 32 gün için internette erişebilidiğim oranlar Teb 0.5%, Alternatif 2%, Ziraat 0,75%, Garanti 0.8%, Akbank 0.8% (181 gün), HSBC 1.25% (300 gr.), Şekerbank 0.5% (1000-49999TL), İşbank 0.75% (181 gün).
    t.c. hazine ve maliye bakanlığı %2.40

2.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    Dün akşam Cüneyt Başaran ,

bir göstergeden bahsetti aklıma yattı,

yıl sonu cari açık : 2
    yıl sonu bütçe açığı : 6

ikisinin toplamı : 8

dünyada bu kadar yüksek oran başka bir ülke yok demesi,
    size ne anlama gelebilir,

bence faiz ve enflasyonda durmak yok yola devam anlamını taşıyor....

reiz başkan ümmetini faize boğacak anlaşılan...

3.  Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Notların düşüp çıkmasından ziyade hangi seviyede olduğu daha önemli zannımca. Hepsi junk, dikkate alırsak
     Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Butun millet sizin gibi parasini yastik altina niyet ederse evet batarlar

Zaten bir banka battiginda o ulkede artik bazi seyler bitmis demektir.

Kucuk bir olay degil bu.

Boyle seyler bence dusunmeyin.
    Peki sevgili dostum,
    Bir de şöyle düşünelim...
    Cb imiz cikip birkaç ay sonra dese ki;
    Eyyyy vatandaşım, ulke olarak cok zor durumdayiz. Ekonomik saldiri altindayiz, bu zor gunlerde sizlerden destek bekliyorum, bu bir kurtuluş savasi, o nedenle dolar ve altin mevduatlarinizi tl ye cevirip 2 yil boyunca donduruyoruz, bankalarin ve devletimizin kullanimina tahsis ediyoruz, yükü hep birlikte üstlenmek zorundayız. Ben de istemezdim boyle yapmayı ama sizi defalarca uyarmıştım. Gelin dolarlarınızı altınlarınızı ekonomiye kazandırın, bozdurun tl ye geçin diye. Maalesef bunu yapmak zorundayım. Buna karşı çıkan ve direnen herkes kurtuluş savaşında cepheden kaçmış olmakla eşdeğer suç işlemiş olur!

Çok mu hayalcilik oldu? Bence hic olmadi. Biz bu donemde neler gördük, bu mu yapılmayacak?

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    t.c. hazine ve maliye bakanlığı %2.40
    Bunu mu demek istediniz sanırım https://altin.hazine.gov.tr, teşekkürler. İnceliyorum.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

5.  Alıntı Originally Posted by tüyyo Yazıyı Oku
    Madde 15 gaiba

Bir gerçek kişinin birden fazla mevduat bankasında hesabı bulunması halinde sigorta tutarı nasıl hesaplanır?

*

Bir gerçek kişinin birden fazla mevduat bankasındaki hesapları her bir banka için ayrı ayrı hesaplanır. Yani hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamı 100 bin TL'ye kadar olan kısmı her bir mevduat bankası için ayrı ayrı sigorta kapsamındadır.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. aktifin günlük %28 'in yıllık bileşiği %31.80 e denk geliyor..

ytd.

syg,

Bankaların Batmasına izin vermezler.!!!
    Medya ellerinde.!!!
    Güç ellerinde.!!
    Bankaların içini boşalttık demezler.!!!
    Faiz lobisiyle mücadele ediyoruz.!!!
    Bankalarda yolsuzlukları tespit ettik.!!
    Onun için gerekeni yapıyoruz.!!

TMSF ye devredildi.!!!!!
    Garip guraba, fakir fukara edebiyatı.!!!
    Son gaz.!! Ver mehteri.!!!
    Eeeee derdini anlat marko Paşaya!!.!!
    Hem parandan olursun.!!
    Birde damga yersin.!!!
    Gık çıkartamazsın.!!

100.000 den 1 lira fazlasını alamazsın.!!!
    Benden uyarması.!!
    Aklın yolu birdir.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    TFX Target'a ben de baya niyetlenmiştim bir iki hafta önce ama kullanıcı yorumlarında çok fazla şikayet vardı. Volatilitenin aşırı arttığı kaos ortamlarında mutlaka sistemi kapatıyorlar, emirler çalışmıyor veya yanlış kurdan çalıştığı oluyor, bunu da yeri geldiğinde müşterilerimizi korumak için sistemi askıya alıyoruz gibi gerekçelerle açıklıyorlar diye eleştiriler okumuştum. Ekşi Sözlük'te ve Play Store'daki yorumlara bakmıştım. Hep benzer şikayetler vardı. Bizde tabi hep şikayeti olan yazar memnun olan yazmaz, bu da yanıltıyor olabilir, ama ben bu nedenle hesap açmamıştım orada.
    Aslında tam da bahsettiğinizi yaşadım, ppk nın kararı açıkladığında, önceden girdiğim emirler çalışmadı ama bence avantajı gece işlem yapmada. Gece piyasa sakinken, gündüz girdiğim talimatlar gerçekleşmişti. Bir de işlem limitini 500 den 1500 e çıkarmışlar, sistem yoğunluğu düşsün diye. Hoş o gün yetmedi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 185/1030 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •