Sayfa 186/984 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 7870 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Bilanço tarihi ne zaman bilginiz var mı?
    1-8 Şubat tarihleri arasında
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Paylaşım için çok teşekkürler Sn. selendi
    .......
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

3. Altı üstü %2 artı yapacan be otkar iyiki dalya yap dedik çok beklettin ama
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

4. Nazar değdirdik ********e. Ay ben şom ağzıma sıçam.

5.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    1-8 Şubat tarihleri arasında
    Çok teşekkürler Sn. neon06

Bilançoya o zaman yaklaşık 3 hafta var. Bence çok agresif çıkmasa; azar azar, sindire sindire gitse daha iyi olacak gibi... Sonra bilanço geldi, beklenti gerçekleşti olmasın... Her gün 1-2 olsun, bizim olsun

6. Hedefim 115 gelsin 1 dk durmam çok vakit kaybettik burda

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Otokar ilk göz ağrılarımdandı. Daha önce 2 sefer 6'şar ay arayla elimde tutmuştum, ikinsinde de çok güzel kazanç edlde ettim. Şimdi de son 3 ayda en çok kazandığım hissem oldu. Maalesef bu sefer elimde çok az var, saplanıp kaldığım başka bir hisseden çıkamadım bir türlü. Piyasa düzelip, endeks de yeni ralliler yaparsa Otokar'ın da eski tarihi zirvelerinin üzerine çıkabileceğini tahmin ediyorum. Şimdilik toplamaya devam ama maliyet yükseliyor.

Tüm ortaklara bol kazançlar dilerim.

8. Ve dalyaa

Sayfa 186/984 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •