Onemli Gunler Banner
Sayfa 187/639 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Elinize saglik hocam. Sizi niye tenkit edenler oluyor ki? Aylardır yaptıkları hukuksuzluğu soygunculuğu hak aramayı mı suçluyorlar???

Bunların yaptığı her türlü kahpelik borsaya açılma sebepleri şu ana kadar ki görüntüden çıkan sonuç net biz ky lerin birikimlerine göz koymak 2.5 liradan millete kakala 30 kuruşa indir kamuoyunu tatmin edici bir açıklama yapma üstelik geçen onca zamana rağmen somut bir gelişme olmasın sonra da birşey olmamış gibi ticari hayatına devam et...

Ben kendi adıma sonuna kadar yanınızdayım orada kaç bin liram eridi bir kuşa döndü param çıkmayacak ise o kuş gibi kalan para da olmasın batacaksa batsın zerre umrumda değil...

Niyetleri her ne ise bir an evvel açığa çıksında bizlerde rahata erelim ...
    Allah razı olsun hocam.Tenkitlerin nedeni,hissenin daha da düşmesine neden olur kaygısı sanıyorum.

Üstüne üstlük bir de satış amacıyla kurul kaydına aldırdıkları ama satamadıkları 8 milyon hisse var.Bunları da hacze konu olmasın diye zaten virmanlamışlar.Fırsat bulsalardı onları da 2-2,50 arasından arz edeceklerdi piyasaya.İçleri yanıyordur,2 liradan 16 milyon lira eder.Düşünün ki unilever dağıtımından 5 milyona vazgeçen adamlar...
    Nûn

2. 5463 - 0,32 // 0,33 - 461840
    Nûn

3. 33 e 461 bin lot koymuşlar... 2 Mayıs beklentisininde sanki anlamı olmayacak gibi...

4.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Allah razı olsun hocam.Tenkitlerin nedeni,hissenin daha da düşmesine neden olur kaygısı sanıyorum.

Üstüne üstlük bir de satış amacıyla kurul kaydına aldırdıkları ama satamadıkları 8 milyon hisse var.Bunları da hacze konu olmasın diye zaten virmanlamışlar.Fırsat bulsalardı onları da 2-2,50 arasından arz edeceklerdi piyasaya.İçleri yanıyordur,2 liradan 16 milyon lira eder.Düşünün ki unilever dağıtımından 5 milyona vazgeçen adamlar...
    Usta biz boşa bekliyoruz o zaman yukarıdaki verdiğiniz bilgilere göre kısa zamanda çıkma ihtimali yok. Gidişat ise batma istikametinde...

5.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Usta biz boşa bekliyoruz o zaman yukarıdaki verdiğiniz bilgilere göre kısa zamanda çıkma ihtimali yok. Gidişat ise batma istikametinde...
    8 milyon hisse haciz konmasın diye virmanlanıyorsa,bunlar bir yerden satılmak istenecektir.Tabi bu satışı karşılayabilecek talep için iyi bir haber serisi kullanmaları gerekecektir.

Mayıs'ın 2.haftası sonu benim için vade doluyor,o zamana kadar haber serisine başlanmazsa;bu işe bitti gözüyle bakarım.
    Nûn

6. Ne olacaksa bu hafta olacakk..460 bin boşuna değil yaa batacak yaa uçacak ortası yokkk...

7. Son yapilan aciklama ne anlama geliyor

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by semifinal Yazıyı Oku
    Son yapilan aciklama ne anlama geliyor

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne açıklaması ? Hangi açıklama ?

Sayfa 187/639 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •