Sayfa 187/555 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bunlarda utanma da yok, bir gün 5 lira olacak der 1 ay sonra kağıt 10 lira olunca tahtaya gelir bu sefer övmeye başlar.
    Allah'tan söz uçuyor yazı kalıyor full infodadir

2.  Alıntı Originally Posted by Observe Yazıyı Oku
    Bugün Borsa İstanbul tarafından açıklanan ve 1 Ekimden itibaren yürürlüğe girecek düzenlemelere göre INFO'nun Alt Pazar'da işlem görecek olması umarım olumsuz etkilemez. Alt Pazar işlem görme esaslarından sadece brüt takas olmasını olumsuz gördüm, diğerleri çok fazla etkili olmaz diye düşünüyorum.

Hisse tarafından şirket tarafına geçersek, fiyat marjının arttırılması ve sürekli işlem gören hisse sayısının artması komisyon tarafı için olumlu.
    Bencede brüt takas hiç olmamış. Yani saçma bir karar. Brut takasa alınan hisse daha siglastigi icin daha sert hareket ediyor.
    Ayrıca infonun hangi kritere takılarak alt pazara alındığını anlayamadim.

Bedelli sermaye artışından sonra bir üst gruba gecebilir bence.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bencede brüt takas hiç olmamış. Yani saçma bir karar. Brut takasa alınan hisse daha siglastigi icin daha sert hareket ediyor.

Benim tabloda gördüğüm info alt pazarda işlem görecek ve alt pazar sürekli işlem görecek brüt takas ceza gelirse olur diye düşünüyorum. Sadece 5 kez işlem görme yip ve pöip de olacak bildiğim kadarıyla. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Benim tabloda gördüğüm info alt pazarda işlem görecek ve alt pazar sürekli işlem görecek brüt takas ceza gelirse olur diye düşünüyorum. Sadece 5 kez işlem görme yip ve pöip de olacak bildiğim kadarıyla. Ytd

Tekrar okuyunca fark ettim, brüt takas var'ı sürekli gibi düşünmüşüm aslında brüt takas cezası verilebilir anlamına geliyor sanırım. Benim düşündüğümden daha az negatif etkileyecektir o halde.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku

Benim çıkarımım likidite kıstasına takılıyor (1m hacimle fiyat yüzde kaç hareket ediyor). Bedelli sonrası ben de üst pazara geçebileceğini düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Observe Yazıyı Oku
    Tekrar okuyunca fark ettim, brüt takas var'ı sürekli gibi düşünmüşüm aslında brüt takas cezası verilebilir anlamına geliyor sanırım. Benim düşündüğümden daha az negatif etkileyecektir o halde.

Benim çıkarımım likidite kıstasına takılıyor (1m hacimle fiyat yüzde kaç hareket ediyor). Bedelli sonrası ben de üst pazara geçebileceğini düşünüyorum.
    Bende sizin ilk anladigimiz gibi anladım ve dogrusuda bu sanırım. Yani surekli brut takas olacak. Diğer türlü yıldız ve ana pazar icin bürüt takas yok diyor o zaman bu gruplara hiç brüt takas uygulanmayacak anlamina gelir ki saçma olur.

Likidite kıstasına takildiysa bedelliden sonra bu gruptan çıkar kesin çünkü dolasimdaki hisse sayısı 68 milyon lot civarinda olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bende sizin ilk anladigimiz gibi anladım ve dogrusuda bu sanırım. Yani surekli brut takas olacak. Diğer türlü yıldız ve ana pazar icin bürüt takas yok diyor o zaman bu gruplara hiç brüt takas uygulanmayacak anlamina gelir ki saçma olur.

Likidite kıstasına takildiysa bedelliden sonra bu gruptan çıkar kesin çünkü dolasimdaki hisse sayısı 68 milyon lot civarinda olacak.

Eğer öyleyse sürekli işlem görecek ama brüt takas olacak bedelli üst gruba taşırsa güzel olur. Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bunlarda utanma da yok, bir gün 5 lira olacak der 1 ay sonra kağıt 10 lira olunca tahtaya gelir bu sefer övmeye başlar.
    Edepsiz , haddini bil madara ederim seni buralarda , sana söylediğimde 6 -6,20 maliyetle girdim buna 5’li rakamlara yaklaşmadımı o zaman ne konuşuyorsun , senin beyninin kavrayamayacağı bir miktarla girdim bu hisseye 6-6,20 arası , lafa bak 10 dan tahtaya gelir harbi boş birisin sen ya , bunları bırakta hisseyle ilgili bir yorum yap buralarda belli 3-5 bin lotla işkem yapan birisin yazdığım kelimelere zamana değmezsin , zaman kaybısın ,

8.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Allah'tan söz uçuyor yazı kalıyor full infodadir
    3-5 kuruş nilkiz ( senin kendine koymuş olduğun ad) , beni çok önemsiyorsun biliyorum 😂 6-6,20 arası topladım bunu 5 li rakamlara yaklaştığı için toplamaya başlamıştım yani dehşet kardayım , Benim yaptığım hacim , ve miktar seninde beynini zorlar merak etme , 5/4 info 5/1 ismen , yavaş yavaş ismene geçiyorum artık ,

Sayfa 187/555 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •