Sayfa 189/467 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

1. Yabancı almış fon satmış gibi illüzyonlara aldanmadan düşüşlerin değerleme olarak ıskonto oranını arttırması nedeniyle fırsat olduğunu düşünüyorum. Ketum ve yatırımcı dostu olmayan bir yönetime sahip. Bu durumu kurumsallık olduğunu düşünen dinozorlar tarafından yönetiliyor. Çağın gerisinde kalmış, sosyal medya hesapları bile olmayan çağ dışı ve vizyonsuz bir yönetim ile karşı karşıyayız.

Bütün gelirleri dolara endeksli gibi oluşturulan algı ise hisse toplamak adına yapılan manipülasyon olarak değerlendirmek gerekir. İhracat oranı uzunca bir süre yüzde 35 -40 bandında olan bir şirketin kur farkına karşı aşırı duyar kastığını düşünüyorum. Tabi ki bu seviye artış gösterebilecek mi merakla beklediğim bir konu.

Son olarak temettü devamlılığı bir diğer artı olarak görüyorum. Fakat yatırım ve gelişim açısından çok hantal hareket ediyorlar. Risk almayı sevmiyorlar. Yeni ürün geliştirme çabaları var mı o da bilinmiyor. Yatırımcı düşmanı tavırları bu konuda hazırlanan yatırımcı sunumu gibi çalışmalarının olmaması ile de özetlenebilir. Ne iş yapıyorsunuz diye sorsak dingil yapıyoruz kurban hadi naşşş naaşş deyip yollamak isteyen bir yapıları var gibi

2.  Alıntı Originally Posted by skpmk Yazıyı Oku
    Kendi param da batsın hiç önemli değil

Günün birinde bu adi dolandırıcı, kan emici, faaliyet gelirinden fazla borsada soygun yapan ahlaksızların battığını görmek benim için tarif edilemez bir mutluluk olur.

Bu saatten sonra 40 olsam da benim için hiçbir anlam ifade etmiyor, benim gözümde dolandırıcı olarak kalacaksın.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunu yazmışsınız ama bu durum oluşsa en çok üzüleceğini sandığınız kişi sevinir.İsmail Tarman'ı hiç tanımıyorsunuz.

Yılbaşından bu yana 5-6 mln malı kaptırmış.

Bir de çok duyarlıyım ayağına geçende o yazıyı göndererek tahtadakine yapma ben onay vermiyorum mesajını verdi.Siz de hala tutmuş yok şirket kötü duruma düşsün patronu üzülsün diye dua ediyorsunuz burada.En çok o sevinir bu duanız gerçekleşse.Siz kaybettiğinizle kalmış olursunuz haybeye.Saygılarımla bir dost.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku
    Bugün şaşırtı açıkçası, takasta ünlü alımı da var, seneyi iyi bir yerde kapatmaya niyeti varsa iyi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugün şaşırtı açıkçası, takasta ünlü alımı da var, seneyi iyi bir yerde kapatmaya niyeti varsa iyi.
    Bugün eksi işlem yaparak şaşırtmadı yine, seneyi 18 kapatsaydın bari.

5. Son 2 gündeki hareketlerle senelik kapanışı güzel yaptılar.
    İyiye iyi, kötüye kötü, tabi ki daha iyi yerlerde olmalıydı, beklentimiz o yönde ama iki gündeki hareketleri sevdim, güzel toparladılar.
    Yeni senede bilanço, temettü ve faliyetlerini takip edeceğiz.

Herkes için, her bakımdan güzel bir sene olması dileğiyle.

6. Şeffaf ve yatırımcı dostu olmayan yönetime rağmen içsel değerinin cazibesi nedeniyle ilgi gösteriyorlar. Tek problem yatırımcı düşmanı zihniyet. Hiç bir bilgi akış beklenti yaratmayacaksan neden borsaya açıldın diye sorarlar adama. Adamların hiç bir yerde bir açıklaması yok. Genel müdür desen 10 yıl önce konuşmuş işte bu yüzden yatırımcı düşmanı bir zihniyet bu. Kurumsal olsalar yatırımcı sunumu hazırlarlar. Bu konuda hiçbir faaliyetleri yok. Resmen benim hisselerime rağbet etmeyin zihniyeti. Biraz şeffaf olun şeffaf.

7.  Alıntı Originally Posted by Antiseptik Yazıyı Oku

Şeffaf ve yatırımcı dostu olmayan yönetime rağmen içsel değerinin cazibesi nedeniyle ilgi gösteriyorlar. Tek problem yatırımcı düşmanı zihniyet. Hiç bir bilgi akış beklenti yaratmayacaksan neden borsaya açıldın diye sorarlar adama. Adamların hiç bir yerde bir açıklaması yok. Genel müdür desen 10 yıl önce konuşmuş işte bu yüzden yatırımcı düşmanı bir zihniyet bu. Kurumsal olsalar yatırımcı sunumu hazırlarlar. Bu konuda hiçbir faaliyetleri yok. Resmen benim hisselerime rağbet etmeyin zihniyeti. Biraz şeffaf olun şeffaf.
    Sahtekar , hırsızın şeffaflığı olurmu ki !!!
    Bawer sanada iyi seneler

Sayfa 189/467 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •