Onemli Gunler Banner
Sayfa 19/157 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Pardayan Yazıyı Oku
    Benim asyabankta 2 bin lotum vardı, darbeden 1 ay önce almıştım satılma haberleri üzerine, konuya ilişkin iki sefer BİMER'e ve Cumhurbaşkanına ayrı ayrı dilekçe yazdım e-devlet üzerinden, tasfiye yi beklememizi söylediler. Bence herkes e-devletten yazsın, ne kadar çok baskı yaparsak süreç o kadar kısalır diye düşünüyorum.
    İyi yapmışsın bende yazayım madem.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Herşeyi geçtim sürecin nasıl işleyeceğine dair bir haber yayınlasalar bari so uçta Devlet halkı düşünüp bilgilendirmeklede mesul.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 16 kasımda mahkeme neticelenirse bir yol haritası belirlenir diye düşünüyorum. Inşaallah yeni bir ertelenme olmazda bizde bilgileniriz. Belkide mahkeme süreci devam ettiği için bir açıklama yapılmıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    16 kasımda mahkeme neticelenirse bir yol haritası belirlenir diye düşünüyorum. Inşaallah yeni bir ertelenme olmazda bizde bilgileniriz. Belkide mahkeme süreci devam ettiği için bir açıklama yapılmıyor.
    16 kasımda hangi mahkeme netilenecek?

Alıntı Originally Posted by mavituz Yazıyı Oku
    16 kasımda hangi mahkeme netilenecek?

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ne soru sormuşsun be arkadaş,adam 15 gündür cevap veremedi....😡

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. bank Asya'nın iflas mahkemesi arkadaşım mahkeme iflas vermez ise iradi tasviye olacak. mahkeme kararı bekleniyor. sanırım süreci tek,p etmiyorsunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    bank Asya'nın iflas mahkemesi arkadaşım mahkeme iflas vermez ise iradi tasviye olacak. mahkeme kararı bekleniyor. sanırım süreci tek,p etmiyorsunuz.
    İflas mı ???

Devlet el koyana kadar böyle bir şey yoktu. Madem iflasın eşiğindeydi BDDK uyudumu?

Siz süreci takip etmiş veya ediyorsanız;

Hangi mahkemede karar bekleniyor. Dosya numarası nedir ?

Bizimle paylaşmanızı rica ederim.

Sayfa 19/157 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •