Sayfa 19/46 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 368 madde; 145 - 152 arası.

Konu: IZENR - İzdemir Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by iki.ustuste Yazıyı Oku
    Endeks 8.230 seviyesinden kapattığında bu hisse yanlış hatırlamıyorsam 71-72 lira gibi bir fiyatla kapatmıştı, Endeks dün 8.115 seviyesinden kapattığında bu hisse 40lira civarında kapanış yaptı. Arada geçen 1,5 aylık sürede nasıl bir gelişme yaşandı da hisse %45 bir düşüş yaşadı bilmiyorum. Ama inat ettim satmıyorum bakalım ne zaman bir toparlanma göreceğiz :S
    20lt de görürsün hocam. Kağıdı pic ettiler yukarıdaki dolandırıcılar. Pic olsa devlet sahip çıkar. Dahada beter ettiler at hırsızları. Spk da dolandırıcı oldukları cümle aleme bilinen adamları ne diye izin verir onuda anlamakta zorlanıyoruz.

2. Şimdi grafiklere yüzeysel baktım. Kağıt zaten 57-60 aralığına kadar tavan gitmiş bozmadan
    Sonrasında 78 e kadarda tavan ama işlem var
    Şimdi burda hunharca satan ky mi yoksa kağıdın sahibi uckagitcilar mi? Cevap çok açık. Maliyeti kağıt olan hisseyi uzun yıllar zararda taşıyacak essek arıyorlar
    Kendileride aldıkları parayla vurgun vuracaklar başka hisselerden. Yıllardır değişmeyen taktik. Düzme üzerine kurulu. Bu halka arzlar artık yapılmamalı diye düşünüyorum. Eskiden banka batırıp milletin parasına çekerdi Şimdi bunu daha modern ve temiz yapıyorlar. Hesap vermede yok. Zaten hesap soranda yokki böyle rahat olabiliyorlar.

3. Klasik sabah gel gel i yapıyor çakal. Atlayan olursa utecek. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Klasik sabah gel gel i yapıyor çakal. Atlayan olursa utecek. Ytd
    Test ettik onayladım, 1,5 saatte özüne döndü. An itibriyla eksi oldu.Sazanlar düşünsün artık 20 den alır sizden
    Ytd

5. Ulan hiyarto, inerken 6,7 demeden paldır küldür yuvarlaniyirdun. Kırılmadık kemiğin kalmadığı için çıkarken 1,2 anca o da zorla amk

6. 20 yıldır borsa'da ara ara alım-satım yaparım her girdiğim dönemde de bunun gibi beni tövbe ettirecek bir hisse mutlaka bulurum hiç şaşmaz. En son yıllarca elimde tuttuğum ISGYO ben zararımı kurtarıp sattıktan sonra arşa ulaşmıştı, hatta öyle ki temettülerden kalan satamadığım küsüratlar (0,55 lot) şu anda 11-12TL arasında kar etmiş durumda bakın daha önce yaptığım teklifi hatırlatmak istiyorum, aranızda para toplayıp zararımı karşılarsanız ben hisseyi satarım sonrasında zaten hisse tavan üstüne tavan yaparak ödediğiniz parayı size fazlasıyla geri kazandırır

7. Kesintisiz düşebilen hisse yapmışlar. Bakalim ebesi ile nerede karşılaşacak kodugum.

8. Taktik değiştirdi çakal, önce yukarı sürüp sonra akşama bakıyordu. Şimdi nce aşağı düşürüp sonra bir ara gidiyor havası verip sonra akşama bidaha %5-6 basarak keriz arıyor. Aman dikkat diyorum. Adamlar lot sayıyor. Girince anlarsın nasıl bir tuzağa düştüğünü. Çakala rahmet okuturlar pislikler..ytd

Sayfa 19/46 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •