Sayfa 19/99 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 785 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Trend Takibi

1. Sayın hayat, bir de halkb gönderseniz/inceleseniz?

Kolay gelsin...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

2. HALKB günlük grafik.

Hisse 25 Ağustos 2017 tarihinde, ikili tepe diye tabir edilen; iyi bir yükseliş dalgası sonrası görülen düşüş trendine girmiş ve henüz bu dalganın etkisinden tam olarak çıkabilmiş değil. Aylık'ta aşağı, haftalıkta yatayda, günlükte de nötr seyirdedir. Birkaç gün önce günlükte yukarı ivme kazanmış olan hisse, borsanın son iki günlük sert düşüşüyle birlikte bu ivmesini kaybetmiş olarak görünmektedir. Son 6 ay içerisinde 14.20 zirve, 7.31 dip görmüştür.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945

Şanslı adamsınız vesselam.
    Şimdiye kadar yarışmada birinci olanların hükmü 1 hafta sürdü.
    Sizin birincilik ise yeni sezonun ilk haftası sonuna kadar devam edecek.
    Tebrik ederim.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

4.  Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku

Şanslı adamsınız vesselam.
    Şimdiye kadar yarışmada birinci olanların hükmü 1 hafta sürdü.
    Sizin birincilik ise yeni sezonun ilk haftası sonuna kadar devam edecek.
    Tebrik ederim.
    Teşekkürler üstat Sezon finali birincisi olarak Eylül ayına kadar hükmüm sürecekse o zaman sn apaçi yeni sezona kadar sonuncu olarak kalacak

5. (BIST Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ demiş ,

Bigpara alıntı...
    http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...ldu_ID1446582/

"TOSUNCUK KADAR GÜVEN VEREMEDİK"

Son olarak Karadağ, Çiftlikbank örneğini vererek sözlerini şöyle tamamladı:

"Bizim tasarruflarımız yeterli seviyede var. Uluslararası sisteme açık bir yapıdayız. Tasarruf eksiği değil tasarruf kanallarında problem olduğunu düşünüyorum. Anadolu insanının tercihlerine uygun yatırım araçları sunma konusunda halen yetersiziz. Bunu neden söylüyoruz. Bir tane tosun çıkıyor. Milyar liraya kadar para bulabiliyor. Onu uzaydan getirmedi ki. İşte Anadolu insanından. Dolandırıcı o kadar fonu bulabiliyor da acaba sermaye piyasalarında birçok halka arzda hedeflenen rakamın üzerinde paralar bir dolandırıcıya kaptırılabiliyor. Demek ki Anadolu insanında para var. Burada biz demek ki insanlara güven vermede o tosuncuk kadar olamadık."

Başkanım haklı; Borsada en profesyonel yatırımcıları bile tokatlayan perişan eden zihniyet kaldı ki masum yerli küçük yatırımcıya kaçar defa takla attırdı, ocaklarını söndürdü, bu borsa denen tezgaha kim güvenir de üç kuruş parasını yatırır, 2 ayda % 30 - 50 zarar yazdı yatırımcı, hala da zararı katlanmaya devam ediyor. İnsanlar birikimlerini tasarruflarını borsaya sokmamakla çok çok iyi yapıyor, parasını altına dövize yatıran parasını risksiz 2 ye 3 e katladı. Herhalde ki borsadan kaçacak, zaten borsa patronlara şirketlere çalışıyor, üstüne yatırımcı aylarca yıllarca sinir stres hergün huzursuz hemen hergün zarar. Cinnet geçirtiyorlar, ocakları söndürüyorlar. Borsa eski borsa değil, Yalan Rüzgarı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Günaydınlar, bol kazançlar ve herkese iyi bir hafta diliyorum.

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 19/99 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •