Onemli Gunler Banner
Sayfa 19/339 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 145 - 152 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bankoff takı eleman 450 bin lot mal satmış ,bu malı nerden aldın da satıyorsun ,patron inş.bizi yanıltırsın , inş gesanın patronlarını örnek alırsın !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. onb finans dan dün alan satıyordur eupwr peşinden gider buda umarım

3. En berbat performansı gösterdı şuana kadar ,halka arz fıyatının yüzde on üstünde fıyat olarak , patron denılen adam halka arz fıyatından malı aldı , maalesef bızde tercıhı burada kullandık inşallah pişman olmayız !! Ancak şuana kadar patron olumsuz algı bıraktı bende kısa süre oldu ama yinede ilk algılarımız olumsuz ,, alfas ,europower gibi şirketler sert dönmesıne rağmen maalesef bu çok ağır aksak kalıyor !! Beklemeye devam !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    onb finans dan dün alan satıyordur eupwr peşinden gider buda umarım
    Qnb den alan patron du çok büyük ihtimalle,aldığını satıyorsa işimiz var demektir !!ki ben sanmıyorum !!

5. Patron alıyorsa bir bildiği vardır yükseleceği ni öngörüyor eski borsacı işini biliyor..ytd

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bankoff takı eleman 450 bin lot mal satmış ,bu malı nerden aldın da satıyorsun ,patron inş.bizi yanıltırsın , inş gesanın patronlarını örnek alırsın !!
    Komikmisin ? Manipüle mi etmeye çalışıyorsun? Dünkü akd ye bakarsan ne zaman aldığını görürsün.

7. Git kumda oyna , bildiğin birşey varsa yaz ,yoksa sus ! Muhatap değilsin !!!sana birşey soran olmadı !! Manıpule öğrenmiş birşeyler gelmiş !!sen görmüş çözmüşsün işte,,
    Son düzenleme : kwon3; 17-05-2023 saat: 00:19.

8. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 19/339 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •