Onemli Gunler Banner
Sayfa 19/31 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 247 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Viop takip

Spotlu alin dio...
    Ama bizim milet kumarbaz dustukce mal alio
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    adam ne gaz veriyor ama doğruyuda söylemek gerekirse piyasada 120... 150... 200 telauz edende buydu... herkes bunu gazı ile beklenti içine girdi..bakmayın siz yok şöyle düşünüyorumda, yok böyle düşünüyorumda, gibi söylemlere. hepsi masal. eğer piyasa bir sussa herkes sudan çıkmış balığa döner

https://youtu.be/v1umjhxuIPs
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    Spotlu alin dio...
    Ama bizim milet kumarbaz dustukce mal alio

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tam bir ********miş bu yesşil sahipleri.. kağıt artı %19 yaptı şu hale bakın.. yükselişte trene binmeyipte düşerken alanlar ise aklına yanacak. gerçi oynamak için onlarda para mara kalmamıştırdıda ezbere üfürüp tecrübesiz oyunculara zarar vermeselerdi
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

SMART__ çeşit olsun ama kucağa gelirse. arkasından koşmam adetim değil
    smart tada şeyittirmişim ya benim dün aklımda dün ilk kağıt yesıl olduğu için hiç bakmadan sadece yesıl takip ediyordum ne yapacak diye birde tabii viop 138.575
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bence borsa bugün olur yarın olur bilmem ama yay ok hesabı çalışıyor..

kim ne yapar bilemem. ama ben bu satışları alım fırsatı olarak görüyorum ve aynen uyguluyorum

VİOP__ destek 137.250

alım fırsatı olarak görmemdeki düşüncem GARAN 11.07 direncini geçip yeni zirve yolunu açmasına rağmen göstere göstere almak istemedikleri için alıcıları dökmek amacı ile satışa dönmeleridir. biraz gürültü yaptım ama sesli düşündüm

VİOP__ destek 137.250
    destek kırıldı ama çok azla bir sıkıntı yok diye düşünen oluyorsa, oda oyunun inceliği derim. sırtımıza usta misyonu yükleyerek yazmadığımız için o kadarına giremiyorum maalesef

Sayfa 19/31 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •