Sayfa 19/93 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon
Arama sonucu : 743 madde; 145 - 152 arası.

Konu: TRILC - Turk İlaç ve Serum A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ziraat is ve yapi kredi katilmasin. ne onemi var

herkesin kullanabilecegi en az 2-3 !araci kurum ya da banka var bu sorun degil.

max. %1.3 - %1.5 gelecek gibi duruyor.

10.000 lotu olan 130 lot alir.
    Yok.

550 kişinin çalıştığı fabrikadayım maas olarak is bankası kullanıyoruz. 50-100bin ile katılacak çok kişi vardı is bankasından olmayınca katılmadılar. Çoğunun başka yatırım hesabı yoktu olanların çoğu da uğraşmadı hem az gelecek hem de para transferi vs diye.

Dolayısıyla bence oran yüksek olacak %3 gibi bi şey bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Yok.

550 kişinin çalıştığı fabrikadayım maas olarak is bankası kullanıyoruz. 50-100bin ile katılacak çok kişi vardı is bankasından olmayınca katılmadılar. Çoğunun başka yatırım hesabı yoktu olanların çoğu da uğraşmadı hem az gelecek hem de para transferi vs diye.

Dolayısıyla bence oran yüksek olacak %3 gibi bi şey bekliyorum.
    Benim de tek hesabım var. Aracı kurum msj atmış halka arz var diye yoksa talep etmezdim kontür matik için telep etmedim.

Aracı kurum değiştirmek istiyorum. bin de 1 ödüyorum. Osmanlı devamlı arıyor 10 bin 4.25 ahlatcı 10 binde 4 gibi söylüyor. Uygun komisyon ne olmalı

4.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Aracı kurum değiştirmek istiyorum. bin de 1 ödüyorum. Osmanlı devamlı arıyor 10 bin 4.25 ahlatcı 10 binde 4 gibi söylüyor. Uygun komisyon ne olmalı
    phillipcapital on binde 2

5. Yuzde 3 den asagısı gelmez seyredin

6. Artan para pazartesi yatarmı

7. Pazartesi oglene kadar baştaki para hesaba gecer.

8. 47000 lot talep ettiğim halka arz ama çok geleceğini sanmıyorum en azından yüzde 2 gelse birşeye değer yüzde 1 civarları kimseyi memlun etmez birde piyasa çok kötü olsa bile bu arzlarin tavan furyasinin bitecegini düşünmüyorum yıllarca borsa kötüyken spek kağıtlar tavan olurdu tersine gene bı 10 tavan civarı çözülmeden gideceğini dusunuyorum. Ayrıca sırada o kadar halka arz için başvuruda bulunmuş şirket varken bunun hemen ocakta başvurup kabul edilmeside soru işareti oluşturuyor Belkide fiyatı RTA lab gibi fazla yerlerede gidebilir asi haberleri vs ile şirketi de inceledim diğer halka arzlara göre hızlı gelişim potansiyeli olabilecek bir firma gibi duruyor katılan herkese hayırlı olsun bol kazançlar dilerim.

Sayfa 19/93 İlkİlk ... 917181920212969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •