Sayfa 19/121 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 964 madde; 145 - 152 arası.

Konu: BRMEN - Birlik Mensucat

4. A capital sabah 600 bin toplayıp tavandan. Saldi 1.6 kafar ondan dustu bakalim aksama ne olacak

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by errora Yazıyı Oku
    ayrılma hakkı fiyatı ne olacak acaba, haber tarihine göre son 6 ay yani ocak başından bu yanaki ortalama fiyat esas alınacak herhalde...
    Ayrılma hakkı bişey ifade etmiyor 6 aylık ortalama zaten 1,00 civarı

6. Ben bu rakamın üstünde bekliyorum, her geçen gün faiz de işler, ama her şey bir yana satılması gündeme alınan arsa son değerleme fiyatı bile sermayenin yaklaşık 4 misli, kısa + uzun vadeli borç toplamı ise 40 milyon civarı...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    A capital sabah 600 bin toplayıp tavandan. Saldi 1.6 kafar ondan dustu bakalim aksama ne olacak

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sabahdan nasil topladi acilisi yuzde 14 ile yapti ben alamadim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by errora Yazıyı Oku
    ayrılma hakkı fiyatı ne olacak acaba, haber tarihine göre son 6 ay yani ocak başından bu yanaki ortalama fiyat esas alınacak herhalde...
    bu ayrılma hakkına çok takmışsın 2 yazında ayni!? ayrılma hakkı kipada 0,30krs v.s. olarak açıklanmıştı fiyatı kaç!? yıllardır gündemde olan ama bir türlü gerçeğe dönüşmeyen arsa konusu artık devreye girdi açıklamalar yapıldı,ayrılma hakkı çok sıkıntıysa senin gibi düşünsem sıkıntı etsem! 1 dakika beklemem satar başka ufuklara yelken açarım.. böyle beklentinin oluştuğu bir hissede tavana kadar alıp son dakikalarda günlükcülere tokat vurmaları hissede vur kaçcı uyanıklara ders olmuştur.

Sayfa 19/121 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •