Sayfa 19/25 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
Arama sonucu : 200 madde; 145 - 152 arası.

Konu: EUREN Europen Endüstri

İnvesting com.daki arkadaşların PATRONA tepkilerine aynen katılıyorum.PATRON Eskişehir'li hemşehrilerimizden oy bekliyorsa kendi menfaatleri için küçük yatırımcıyı iyice çökerten tutumunu gözden geçirmelidir.Yoksa aleyhteki bu dalga oldukça yayılabilir.Hatırlatmadı demeyin İdris bey ve yanındakiler.

2. artık yaptıgı anlaşmaların kap haberlerinin düşmesi lazım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Kendi çıkarları için küçük yatırımcısını yok sayan vede nerdeyse sıfırlatan bir patron milletden hangi yüzle oy ister..Eskişehirli hemşehrilerimin her zaman olduğu gibi dikkatli olacağına inancım sonsuzdur.
    GÖNLÜM MİLLET İTTİFAKINA AMA EUREN'İN PATRONU İDRİS NEBİ HATİBOĞLU YÜZÜNDEN OY VERMİYECEM BU GİDİŞLE.
    Son düzenleme : eldoR21; 17-04-2023 saat: 13:16.

4. Geldi bir KAP bugün, bir dakika heyecan yarattı ama, beklenen olmadığı anlaşıldı ve günün dibinde kapadılar...
     Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    artık yaptıgı anlaşmaların kap haberlerinin düşmesi lazım...
    CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Millet ittifakının yetkilileri ve bilhassa sayın Akşener siyasette dürüstlükten hiçbir taviz vermiyor ama resmen ve hile ile son dönemin parlayan spekülatörü(!)EUREN patronu ne yüzle milletvekili adayı oluyor anlayamadım gitti.Kendi çıkarları için son 3-4 ayda Küçük yatırımcıyı soyup soğana çeviren bir patron hangi yüzle milletvekili olmak için oy istiyor anlamış değilim. Bir oyumu İYİ partiye verecektim ama bu adam yüzünden kesinblikle vermem maalesef.

6.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Millet ittifakının yetkilileri ve bilhassa sayın Akşener siyasette dürüstlükten hiçbir taviz vermiyor ama resmen ve hile ile son dönemin parlayan spekülatörü(!)EUREN patronu ne yüzle milletvekili adayı oluyor anlayamadım gitti.Kendi çıkarları için son 3-4 ayda Küçük yatırımcıyı soyup soğana çeviren bir patron hangi yüzle milletvekili olmak için oy istiyor anlamış değilim. Bir oyumu İYİ partiye verecektim ama bu adam yüzünden kesinblikle vermem maalesef.
    Daha bunlar gelmeden böyle bide suyun başına geçerlerse varki vay...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. Çoğu hisse 2022 de gördüğü fiyatların altında... Sadece EUREN e özgü değil...

Çok kafayı takmayın... Elbet düzelir... Yeterki bilançoları iyi gelsin şirketin... Ve paranız varsa ufak ufak toplamaya devam... YTD...

8. Yönetim kurulumuzun 24.04.2023 tarihinde aldığı kararla , Hali hazırda gayrifaal durumda olan Romanya'da kurulu % 90 oranında ortaklığımızın bulunduğu Quadroform Srl deki hisselerimizin tamamının satışına karar verilmiş olup 90.000 Ron bedelle satışı gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sayfa 19/25 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •