Onemli Gunler Banner
Sayfa 191/416 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Vurma tamam öldük artık... Endeksin çıkışına da tepki yok 1 lerde bile tutunamıcak bu yazık, büyük oyun oynadılar....

2. bu akşam bilanço açıklanması bekleniyor bakalım nasıl bir şey gelecek
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by aruz14 Yazıyı Oku
    Hisse 1 TL bu fiyattan 100 de 100 bedellinin mantığı nedir? Serbest işlemden bu fiyata hisse alabilirken bedelliye ky niye katılsın? Bedelli bölündüğü gün fiyat aynı kalmıyor mu ben mi yanlış biliyorum.
    bedelli spk onaylamaz belki bilemiyoruz başvurdularmı sadece metro yat anlaşam imzalamışlar şartlar oluşursa
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by lucky7 Yazıyı Oku
    Büyük Hi....i ne anlam oluyor sn fr 77 ?cahilliğimizi bağışlayın

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hirsiz efendim baska ne olacak. Babasindan bile hamaratli, babasi da okadar ah ile toprak altini boyladi bununda sonu ayni olacak. Alistercigim, sokarsin artik bir tarafina mezarda bu küçük yatirimcidan caldiginiz paralari. Yer bulamazsan haber ver, ben tarif edecegim nerene sokman gerektigini.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. gem e bile feyk attılar 1.12 den /1.20 den verdiler birde yeni alım filan yapıcaz diyorlardı oda balon çıktı ..mergrom vardı bioenerji şirketi oda balon .. ne olacak bu şirketin hali .. acaba gem ile metro arasında bir bağlantı var mı bunlar dolandırıcı öle görünüyor .. cümleten geçmiş olsun ..

6.  Alıntı Originally Posted by mehmetk Yazıyı Oku
    gem e bile feyk attılar 1.12 den /1.20 den verdiler birde yeni alım filan yapıcaz diyorlardı oda balon çıktı ..mergrom vardı bioenerji şirketi oda balon .. ne olacak bu şirketin hali .. acaba gem ile metro arasında bir bağlantı var mı bunlar dolandırıcı öle görünüyor .. cümleten geçmiş olsun ..
    geçmiş olsun nasıl açılır acaba sabah

7. Zarar artmış Bilançoda ...Olumlu tarafları kısa ve uzun vadeli borçları azalmış..

8.  Alıntı Originally Posted by Fakirborsaci Yazıyı Oku
    Zarar artmış Bilançoda ...Olumlu tarafları kısa ve uzun vadeli borçları azalmış..
    1.06 oldu şuanda

Sayfa 191/416 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •