Sayfa 191/891 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by Çöl Yazıyı Oku
    24 Nisan Cuma kapanış tahmini 0.78
    Olursa ahanda ben demiştim diyecem. Not düşelim lütfen.
    İçeriden haber mi aldın Çöl kardeş...?

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aman arkadaşlar benimki sadece sallamasyon
    Burada temel, teknik yok, her sey soylenti uzerine gider. Eskiler boyle seylere guler gecer de sakin birileri olabilir falan diye dusunmesin, uzulurum. 0.78 de olur 0.48 de

Yanlis hatirlamiyorsam bir ara THYAO'ya gelmistin. Oradaki netice ne oldu. Nugurlu

3.  Alıntı Originally Posted by Çöl Yazıyı Oku
    24 Nisan Cuma kapanış tahmini 0.78
    Olursa ahanda ben demiştim diyecem. Not düşelim lütfen.
    Aklıma çatırçutur geldi. O da böye kesin kesin konuşurdu ve de oldu. Kulağı çınlasın o günden beri ortalıklarda yok. Her kim o kılığa girdi ise yine bekleriz. Belki de yönetim aynı IP ile çift login tespit etti ve üyeliğini iptal etti.
    Herneyse sen de öyle kesin konuşur gibisin. Gerçi söylediğin çok da olmayacak birşey değil. Altı üstü 10 kuruş fark var arada. Piyasayı ve endeksi de çok takmıyor müco-it bu aralar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Aklıma çatırçutur geldi. O da böye kesin kesin konuşurdu ve de oldu. Kulağı çınlasın o günden beri ortalıklarda yok. Her kim o kılığa girdi ise yine bekleriz. Belki de yönetim aynı IP ile çift login tespit etti ve üyeliğini iptal etti.
    Herneyse sen de öyle kesin konuşur gibisin. Gerçi söylediğin çok da olmayacak birşey değil. Altı üstü 10 kuruş fark var arada. Piyasayı ve endeksi de çok takmıyor müco-it bu aralar.

Ben de 3 sene falan önce ihyay için içimden gelmişti 0,23 kuruş olan hissseye 0,85 kuruşa kadar gider ama sonrasını bilmiyorum demiştim.Tavsiye falan değildir diye de yazmıştım.Çok dalga geçmişlerdi birkaç kişi 1 ay civarı 0,83 kuruşu görmüştü sonra 0,35 lere tekrar inmişti.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Terbiye de bu formdaki en büyük sıkıntı, nasıl böyle kafadan zanda bulunabiliyorsun. Seninle daha hiçbir diyaloğumuz olmamış.
    Ben de seni şimdi birilerine benzetsem hoş olur mu? Konuşmalarına dikkat et. Pişman olacağın şeyleri diline dolama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by Çöl Yazıyı Oku
    Aman arkadaşlar benimki sadece sallamasyon
    Burada temel, teknik yok, her sey soylenti uzerine gider. Eskiler boyle seylere guler gecer de sakin birileri olabilir falan diye dusunmesin, uzulurum. 0.78 de olur 0.48 de

Yanlis hatirlamiyorsam bir ara THYAO'ya gelmistin. Oradaki netice ne oldu. Nugurlu
    En son THY de 15 lirayla vedalaşmıştım... Sonra düştü zaten.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu kagidin sanki 1 olma zorunlulugu varmis
    gibi yaziyorlar yok oyle bir sey

8.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    Bu kagidin sanki 1 olma zorunlulugu varmis
    gibi yaziyorlar yok oyle bir sey
    Sen yok öyle birşey diyorsunda
    Bende neden olmasın diyorum

Taşmalılar % olasılığı var

Alsat tut
    Tavsiye etmem

Sayfa 191/891 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri