Sayfa 192/712 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 5695 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Yarın ne olur?
    Rusya amerikanın büyükelçi yardımcısını kovmuştu. Amerika da Rusya'nın büyükelçi yardımcısını kovar.
    Gündüz Avrupa tedirgin, Bist tedirgin, birilerinin iki dudağından çıkacak iki kelimeyi bekler. Bir aşağı, bir yukarı... Amerikada gün başlayınca saat 17.30 da dow ve s&p ye bakılır, aşağıysa bütün borsalar aşağı devam, hele biden dede yine savaş çok yakın derse paldır küldür aşağı...
    Ne senaryo ama... Kaç gündür aynı senaryo çalışıyor.
    Kurulduğundan beri gittiği her yere kan, gözyaşı, zulüm ve ölüm getiren, milyonlarca insanın ölümüne neden olan Amerika yine savaş istiyor. Hem de dünya savaşı...
    Silah tröstleri öyle istiyor...
    Çok yazık, dünyanın haline bakın...

2. Benim gördüğüm kadarıyla

Ustten korku ve panik yaptırıyorlar
    Sonra
    Alttan topluyorlar tekrardan

Işlem hacminde kaç gundur rekor kırıyor
    Bu sene THY için beklenti çok büyük. Uyuyan anka kuşu bu sene canlanacak.

Dünya da herkes pandemi bitiyor diyor zaten. Bu sene turizm ve havacılık senesi, bu sektör bu sene patlayacak bence. Ben bu konuda hiç endişelenmiyorum. Geleceği parlak bir sektör. Şu bilanço gelseydi bii, roket yapmaya başlardı bence. Çünkü surpriz olacak çoğu kişi için diye düşünüyorum.

Ama gunlukçulerin mallarını topluyorlar, burası kesin.

Savaş bahane, maksat günlük al-sat yapan küçük yatırımcıyi terste birakip malları toplamak

Tavsiye içermez kendi düşüncem dır

3. e neoldu savaş vardı dün .bugun rus turistler bastı dimiı.kaçtan veriim abime....y.t.d.

4. 38 40 44 46 sepet yapalımmı

5. eyvallah spek kardeş bi ufak 52 kaldı onuda alırsan beklerim seni aşagıdan..y.t.d.

6. Senaryo çalışıyor, piyasa biraz yukarıda, birilerinden birkaç laf ve 17.30 büyük şeytanın açılışını bekliyor.

7. Borsa artıyor,THY yerinde sayıyor,sanki mal iteliyorlar ,buralardan gibi,asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. eveee t açıkları kapatalım yavaş yavaş 28.94 ilk alışımız olsun..y.t.d.

Sayfa 192/712 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •