Onemli Gunler Banner
Sayfa 193/746 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 5968 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Sa bende bu gun 7 maliyetle 70 lot aldim bu civarlarda durursa kademeli 500 lota cikaracam uzun vade de her ay 50-100 eklerim inşallah cimentolarin icinde uzun arastirmalar sonucu en iyisinin bu olduguna karar verdim bursa cimento ky soyuyor cimsa borcu cok varlik satisi soz konusu olabilir adana dd 2.2 de en iyisi bu geldi bana yt degildir cimento sektoru sikintida ama olmez bi sektor nufus arttikca ve bolgede marmara oldukca sikinti yok bence bir mal alirjen kazanikir sektore girmek icin en iyi zamanlar bence

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    gostere gostere mal satıyor hala baskıydı bilmemneydi diyen... ne baskısı adamalr mal satıyor ellerinde daha ne kadar var bilen hesap eden var mı. bekleyeceksin en iyi fiyatı ve uzun vadeli yatırımcısı olacaksın. en iyi fiyata yakın alabilecekler için bu bir fırsattır. çunku belkide onlar paraları sayarken yanlış fiyattan alanlar maliyete gelsin diye bekleyecekslr. çok düştü diyenler bütün çimento şirketşeri çok düştü. çimsanın fk daha iyi bundan. ben hesap yapıyprum her gün elinde az lot kaldığında yapacağımı biliyorum. acı çekmeye gerek yok diye düşünüyorum şimdiden. bu arada bir gün satıyor ertesi gün serbest bırakıyor gibi me geldi. yarın belki serbest bırakır ama yer mi anadolu evladı elindekinin azalmasını bekliycem
    genel kurullarda ufak yatırımcıyı fırçalayan patron gibi yazmışsınız.
    sıkıntı yok vermesinden daha neyin uzunu on yıldır düşüyor zaten
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,923
    Bu akşam toplantımız vardı akinonya adasında arkadaşlara durumu anlattım dedim ucuz mal var
    anlattım hepsinin ağzının suyu aktı
    yarın mal yazan olmaz alim allah şerefini haysiyetini koruyalım dedik şirketin fenamı ettik.

4. 1 agustos bugune alan satanlara bakarsanız ak yatırım 2.200.000 lot satmış görünüyor bu iş bu hafta sonuna kadar sonlanır 3 milyon lotun büyük kısmı alındı....gedikten mal satıldıysa bugun tüm mal verildi demektir ama gedikten mal satmadılarsa 800 bin lot malları kaldı onuda bu hafta içinde alır gecerler diye tahmin ediyorum... asla YTD

5. bak şimdi benim hesap tutmadı elinde kaç lıt mal kaldı bilen hesap eden var mı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,923
    konu bence şu aslında malın paket geleceğini biliyorlar
    bence önden sattı alacakları mal kadarını mal toplu olarak alttan eline geçince konu kapanmış olacak.
    üstten sattıp alttan aldığı yanına kar kalacak.

7.  Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    gostere gostere mal satıyor hala baskıydı bilmemneydi diyen... ne baskısı adamalr mal satıyor ellerinde daha ne kadar var bilen hesap eden var mı. bekleyeceksin en iyi fiyatı ve uzun vadeli yatırımcısı olacaksın. en iyi fiyata yakın alabilecekler için bu bir fırsattır. çunku belkide onlar paraları sayarken yanlış fiyattan alanlar maliyete gelsin diye bekleyecekslr. çok düştü diyenler bütün çimento şirketşeri çok düştü. çimsanın fk daha iyi bundan. ben hesap yapıyprum her gün elinde az lot kaldığında yapacağımı biliyorum. acı çekmeye gerek yok diye düşünüyorum şimdiden. bu arada bir gün satıyor ertesi gün serbest bırakıyor gibi me geldi. yarın belki serbest bırakır ama yer mi anadolu evladı elindekinin azalmasını bekliycem
    özkaynağı kadar borcu olan firma nuhla kıyaslamak,çok ilğinç....
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    konu bence şu aslında malın paket geleceğini biliyorlar
    bence önden sattı alacakları mal kadarını mal toplu olarak alttan eline geçince konu kapanmış olacak.
    üstten sattıp alttan aldığı yanına kar kalacak.
    Mantıklı, bu arada satışlar kesildi gibi, daha 6,50 lerden alacaktık 😀

Sayfa 193/746 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •