Sayfa 193/742 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 5931 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Şöyle bir şablonum var, mesajları görünce güncelleyip atmak istedim. Çeyreksel tahminler geçen seneye uyumlu (rüzgar vs durumunun çeyreksel etkisi baz alınarak, tabi olabildiğince). Bu çeyrek içinse gerçekleşenin gün bazlı ortalaması ile çeyreğe dönüştürülmüş hali. Usd kur beklentisi ile enerji tarafının çeyrek çeyrek bilançoya katkısını tahmin etmeye yönelik. Biri de nevresimleri saysın

2.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Şöyle bir şablonum var, mesajları görünce güncelleyip atmak istedim. Çeyreksel tahminler geçen seneye uyumlu (rüzgar vs durumunun çeyreksel etkisi baz alınarak, tabi olabildiğince). Bu çeyrek içinse gerçekleşenin gün bazlı ortalaması ile çeyreğe dönüştürülmüş hali. Usd kur beklentisi ile enerji tarafının çeyrek çeyrek bilançoya katkısını tahmin etmeye yönelik. Biri de nevresimleri saysın

teşekkürler güzel bir çalışma olmuş..

çatıda ges var ve kojen ile birlikte veri yayınlanıyor.. o kısım da eklenince mükemmel olur.. gaz santralinin ne vakit ne kadar üreteceği belirsiz tabi yekdem olmayınca..

şirketin iç tüketimi için de üretilen elektriğin bir kısmı ayrılıyor..

tekrar teşekkürler..

3. menderes tekstilin sahip olduğu kojen, kendi üretimi için kurulmuş santraldir. Tıpkı Korteks mensucatın lüleburgaz ve bursa kojen santrallerinden yararlandığı gibi (bu santraller zoren malvarlığında yer almasına rağmen bunlar ilişkili tarafa piyasadan elektrik tedarik etmektedir.. neyse orası ayrı hikaye..)

kojen verilerini incelediğimde gece saat 1 sabah 8 arasında bir üretim göremiyorum.. (6-7-8de çok az üretim var o da sanırım ges tarafından geliyor). demekki şirket iki vardiya çalışıyor bu aralar o sonuca ulaştım.

net bilgisi olan varsa aydınlatabilir

4.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    menderes tekstilin sahip olduğu kojen, kendi üretimi için kurulmuş santraldir. Tıpkı Korteks mensucatın lüleburgaz ve bursa kojen santrallerinden yararlandığı gibi (bu santraller zoren malvarlığında yer almasına rağmen bunlar ilişkili tarafa piyasadan elektrik tedarik etmektedir.. neyse orası ayrı hikaye..)

kojen verilerini incelediğimde gece saat 1 sabah 8 arasında bir üretim göremiyorum.. (6-7-8de çok az üretim var o da sanırım ges tarafından geliyor). demekki şirket iki vardiya çalışıyor bu aralar o sonuca ulaştım.

net bilgisi olan varsa aydınlatabilir
    GECE ÜRETİM YAPMIYOR DEVLETTEN ALMAK DAHA UCUZ DİYE. caps look açık kalmış
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. Çok doğru yazmışsınız üstadım ges kurulmadan önce faaliyet raporlarında gece elektrik devletten almak daha ucuz yazardı ondan dolayı gece calistirmazlardi

SM-J330F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. bilgiler için teşekkürler..

şirketin iki yeni jes kurmak için çalışmalarını devam ettiği yazıyor..

ayrıca şirket enerji depolamaya yönelik de çalışmalara devam ediyor..

(faaliyet raporundan)

turcas ın kuyucak jes i yaklaşık 25m usd ye satılmış.. baklacı jese benziyor ama baklacı jes in üretim miktarı biraz daha iyi..

7. Enerji Günlüğü -*Menderes Tekstil iştiraki olan Akça Enerji Üretim Otoprodüktör Grubu A.Ş, Denizli'de jeotermal elektrik üretim santrali kurulması için anlaşma imzaladı.
    Menderes'ten KAP'a yapılan açıklamada, İştiraki olan Akça Enerji Üretim Otoprodüktör Grubu A.Ş'nin Denizli ili, Sarayköy ilçesi, Tosunlar kasabasında bulunan sondajı biten 2 adet kuyudan çıkan sıcak sulardan, termal elektrik üretim santrali kurulması için Exergy SPA firması ile 3.950.000 euroya, 3.288 Kwe net enerji üretilmesi için sözleşme imzalandığını duyurdu. Kaynak: Menderes Tekstil enerji üretecek

eski haber 2013 yılından

8. şirketin döviz açık pozisyonunu bahane edip satanlardan nefret ediyorum.. info neden aldın o zaman..

hep gelip hisseleri karıştırıyorsun.. madem menderes döviz açık pozisyonu var neden aldın? gidip gsdho alsaydın?

tahtayı mahvediyor info ve nnf..

kardeşim bırakın kağıdı.. gidin kendi hisselerinizde oynayın..

Sayfa 193/742 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •