Sayfa 193/761 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: DERIM - Derimod

SPK bişey yapmaz kardeşim. Anlamsız bir kurum orası. Bizde borsa kumardır. SPK da bu kumarın yöneticisi. Üç beş kuruşunu yatırım olsun, şirketlerimize ülkemize katkımız olsun diye gelen küçük yatırımcımızın soyulmasını izleyen bir kurum malesef.

2. malı dağıttı yine gözüken. yukarı gidecek diye millete dağıtımı iyi yaptı. kaç gün arayla 2 defa yaptı bunu, burdan artık başladığı yere 7.xx lere gidecek mi bakalım. umarım ky almamıştır yada fazla ky almamıştır. kenardan atraksiyonu izlemek en iyisi... ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3. 260.000 lotta ortalama 9.160. bakalım spk kulak verecekmi ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet4335 Yazıyı Oku
    260.000 lotta ortalama 9.160. bakalım spk kulak verecekmi ytd.
    maalesef yapanın yanına kar kalıyor, hep böyle oldu böyle de devam ediyor. burda 260k da başkasında onun 5-10-100 katı ile aynısını yapıyorlar. aynı tas aynı hamam. umarım ky atlamamıştır, canı yanmamıştır. uzaktan takip etmek en iyisi. ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. ne kadar guzel hareketler....

usta al satcilari bile ters köşe yaptiran bir derimod goruyorum
    2 Milyar Dolar

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    ne kadar guzel hareketler....

usta al satcilari bile ters köşe yaptiran bir derimod goruyorum
    acem usta burda al satçılık yapmak gidip rulet oynmak gibidir teknik hak getire stop dirençler hak getire bu hareketler para bende yönü ben veririm hareketleri yani tahtacının hanzoluğu vede görgüsüzlüğü)))
    ytd deli saçmasıdır

7. 5 dk yukari hareket diyorsunuz.. bu sure zarfinda mal millete dagitilmaz... kademeler cizilir.. yukarida kalin satici gormus olabilir... veya bilmedigimiz bir nedenden..

8. her sattığımda bu kağıda yaklaşmıyacağım diyorum ama belli bir noktaya geldimi dayanamayıp atlıyorum,ama bu sefer nereye gelirse gelsin elimi bile sürmeyeceğim adımı kalp den götürür Mehmet beyin neden şeker hastası olduğunu gayet iyi anlıyorum ama bu kağıdın 22 lileri geleceğini hayal bile edemiyorum gerçi zamanının da 60 lıları gördüydüm inşallah herkesin istediği fiyatlara gelir ,bence borsanın en ucuz kağıdı bu endekse göre ama sağlık daha önemli

Sayfa 193/761 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •