Onemli Gunler Banner
Sayfa 193/300 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Bakalim akşama kokusu cikar

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Tahsisli haberi kokusu olsaydı, tavana kilitleri, kimseye alttan vermezdi. Her zamanki hareketler.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

3. Bence borsa kapandıktan sonra bir haber gelecek

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Her zamanki hareket görüntüsü vermeye çalışıyor bence

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by demkum Yazıyı Oku
    Her zamanki hareket görüntüsü vermeye çalışıyor bence

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bir ay olacak, belgeleri gönderdim diyecek,var bir haber kokusu gibi. Haber düşünce bak sen olaya. Kaç aydır sürünüyorum burda. Bekleyeceğim.

6. Bence önemli olan tahsisli başvurusunun onaylanıp onaylanmaması değil.Onaylanırsa hareket edip etmeyeceği...

Tamcık bu şirketi 1 tl den satmaz .Dolayısı ile alanda bir şekilde kendisi olmalı.Eğer öyle ise neden yukarı taşısın hisseyi?

Bana kalırsa şirketin gerçek anlamda bir değere ulaşması minimum 1-1.5 seneyi bulur.Tahsisliden onaylanan para yatırıma döner ciro ve karlılık artar yada artmış gibi gösterilir ve hisse gerçek bir değere ulaşır.O nedenle kısa vadeli hayaller kurmak doğru olmaz gibi...

7. Egcyo nun tarım temalı ilk girişim sermayesi olmasına güvenip yatırım amaçlı aldıktan sonra uzun yıllar Egcyo da sürünen birisi olarak şunu ifade edeyim. Tahsisli onaylansın veya onaylanmaaın bunlar fasa fiso.Patron ne zaman isterse o zaman gideceğiz. Tahsisli onaylansa bile sonrasında belli bir süre beklentinin aksine hisseyi baskılayarak milleti bezdireceğini ve milletin elindekilerin toplamadan gitmek istemeyeceğini düşünüyorum. Allah uzun ömür verirse görürüz.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    Egcyo nun tarım temalı ilk girişim sermayesi olmasına güvenip yatırım amaçlı aldıktan sonra uzun yıllar Egcyo da sürünen birisi olarak şunu ifade edeyim. Tahsisli onaylansın veya onaylanmaaın bunlar fasa fiso.Patron ne zaman isterse o zaman gideceğiz. Tahsisli onaylansa bile sonrasında belli bir süre beklentinin aksine hisseyi baskılayarak milleti bezdireceğini ve milletin elindekilerin toplamadan gitmek istemeyeceğini düşünüyorum. Allah uzun ömür verirse görürüz.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Zaten şu anki süreçte de baskilamiyor mu? Baskıyla son 1 ay içinde 0.64'e degdirdiler. Bugün takas nasıldı bilmiyorum ama, milletin elinden almış da olabilirler kim bilir. Yada 3-5 kademeye yolunu bulmak mi?
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 193/300 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •