Sayfa 194/337 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Bilanço geçen sene 7 kasımda gelmiş, henüz ges ile ilgili haber yok, orda elektrık üretim başladı ise ordanda firmanın giderlerinde azalama olacaktır, yanı hemen kısa vadede yuksek karlılıklar beklemek doğru değil tüm yatırımlar biter şu virüs belası çözülürse umut vaadeden bir firmayız.
    teşekkürler.ben kısa vadede bır yukselıs beklıyorum 15 lere doğru.gecmıste cızdıgını grafıgın aynısını cızıyor gıbı geldı bana.10 u destek yaparsa ıyı olur.

2.  Alıntı Originally Posted by debo Yazıyı Oku
    kendi adıma şunu söyleyebilirim, mobilya sektöründe 2 aydır tüm dünyada yoğun bir talep var ve bunun yansıması olarak temapole geçtiğimiz akrilik yüzey siparişlerimiz 2 aydır muazzam arttı.
    Ertelenmiş olan talepler sanırım onlar mart ve hazıran döneminde özellıkle gıda dışında alışveriş yapmadı vatandaş, mobılyada yıl sonuna kadar bu talep devam eder.Ertelenen düğünlerde vardı birde, onunda etkısı olmuştur tabi.

Hammadde alımı varsa siprarişte vardır teşekkurler bilgi için

3. debo arkadaşımız msj ını silmiş alıntı yapmıştım, isterseniz bende silerim

4. arkadaş msj ını sılmemiş, ındıana araya girince :-) sayfa atlamışız tekrar pardon

5. Tmpol beni cok yordu galiba yillardir

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. yormayacak gibi değlki hareketlere baksana 10 aşağı kırsa şelale bıle bekle 7 ye kadar.cıkarken gıdım gıdım duserken ansızın basarlar borsada ekmek yemek cok zor..

7.  Alıntı Originally Posted by indiana79 Yazıyı Oku
    yormayacak gibi değlki hareketlere baksana 10 aşağı kırsa şelale bıle bekle 7 ye kadar.cıkarken gıdım gıdım duserken ansızın basarlar borsada ekmek yemek cok zor..
    hep aynı kagıtlar işlem yaparım o yuzden tmpolun ekmegını yemedım desem yalan olur, yemeyede devam edeceğim sanırım.

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    hep aynı kagıtlar işlem yaparım o yuzden tmpolun ekmegını yemedım desem yalan olur, yemeyede devam edeceğim sanırım.
    inşallah..10 un ustunde kalırsa ıyı olacak..

Sayfa 194/337 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •