Onemli Gunler Banner
Sayfa 194/932 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Aslında şöyle yapmalı; Sizin teknik sıralı listeyi, Temel sıralı listeye çevirdikten sonra, buradaki değerli teknikçiler BJK, MR&MRS, dandakan, Canel D, diğer değerli dostlar devreye girip, tekrar bir liste yayınlamalı.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Son geçerli liste yine teknikçilerin olmalı.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Aslında şöyle yapmalı, sizin teknik sıralı listeyi, Temel sıralı listeye çevirdikten sonra, buradaki değerli teknikçiler BJK , MR&MRS, dandakan, Canel D devreye girip, tekrar bir liste yayınlamalı.
    Abi ben anlayamadım napmamız gerektiğini? Biz de mi puan verelim gibi bişey mi?

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abi BRYAT olayını çözebilirsem, ALKIM'in de gideceği yer orasıysa bunu tespit edebiliriz inşallah...
    Bryat sığ hisse hocam alkım aynı olmaz, karton la bir furya başladı sığ hisselerin hepsi peşine takıldı gidiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Siz önce bir Teknik liste yaptınız, ben onu Temel listede sıraladım. Size göre iş biter mi Teknik manada.

Siz yani Teknikçiler, Teknikten Temele dönüşen listenin sıralamasına onay vermeniz gerekmez mi.

6. Sn.izci orta vadeli inciler topiğinde yalın hoca temel analizle ilgili güzel bilgiler vermiş göz gezdirdin mi oraya.

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Siz önce bir Teknik liste yaptınız, ben onu Temel listede sıraladım. Size göre iş biter mi Teknik manada.

Siz yani Teknikçiler, Teknikten Temele dönüşen listenin sıralamasına onay vermeniz gerekmez mi.
    Anladım abi, o zaman dediğim gibi bizim de birer puanlama gibi birşey yapmamız lazım. Mesela Temel manada ALKIM 1. sırada ama benim gözümde tekniği 1. sırada değil. Temel manada 1 puan alan TURGG bir ayda % 40'ı devirmiş. İşler burada karışıyor. Bunu çözmemiz lazım...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    goktug bey ile Canel beyin sesi soluğu çıkmadı bugün...
    Tolga hocam zevkle takip ediyorum bütün yazışmaları

Sayfa 194/932 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •