Sayfa 194/788 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: BIZIM - Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.

1. Benim maliyetim 9.25 uzun süredir alımdayım ilk almaya basladıgımda 18 tl idi düşün artık

En dipten de aldım ortalardan da ,
    Temettusunu de aldım

Hissenin arz fiyatı 24 tl seviyeleri fiyattaki düşüşün ana kahramanı deutche .. maliyetinin yarısına sattı adamlar tüm malı muhtemelen akp li büyükbaşlarda ya da hizmetin elindeydi gezi sonrası be var ne yok sattılar zararına

2. Deniz ünlü şeker ata finans yapı garan iş gedik teb yoksa hepside ülker murat mı.?
    Ekip mi desek çete mi desek bilmiyorum lakin ne yaptığınızı çözdüğüm kesin.
    Aşık değilim al sonra sal birde salma bu gün bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILAT Yazıyı Oku
    Deniz ünlü şeker ata finans yapı garan iş gedik teb yoksa hepside ülker murat mı.?
    Ekip mi desek çete mi desek bilmiyorum lakin ne yaptığınızı çözdüğüm kesin.
    Aşık değilim al sonra sal birde salma bu gün bakalım
    dünkü pasta çok olumlu .. babalar haricinde herkes mal satmış , özellikle gedikteki mal bitme noktasına geliyor ,

ilk beş kurum toplam malın %75 ine sahip .. geri kalan malı toplamak için son 4 ay .. artık dönebilecek durumda değiller.

deutche dahi net alıma girdi ilk kez .

ünlüdeki malın toplanmasını da açıkçası kişisel olarak mobiusa bağlıyorum .. arkasından o çıkacak ve şok arzı öncesi kendisine bir miktar ödeme mahiyetinde kar ettirilecek ..

4. Dünkü pastayı da anca yarın göreceğiz. Hisse toplu KATILIYORUM.
    Yalnız aracı kurumlar daki hisse hareketleri yanıltıcı ünlü çok güzel hareketler yapıyor. ÜLKER MURAT TALİMATLI HİSSE TOPLANMIŞ OLABİLİR. DOLŞIMDAKİ HİSSENİN ÜÇTE BİRİNE SAHİP DEĞİLLER. DELİ GİBİ AL SAT YAPIYORLAR.ZARAR VE MALİYETE BAKMADAN
    NE İÇİN BU HAREKETLER MUAMMA KERVİTAŞ VE GÖZDE HABERLERİ ORTADA KERVİTAŞDA ÜNLÜ CİRİT ATIYOR. YTD

5. Kerevitaş da kademelere bak baskı nasıl olurmuş gör.
    Ayrılma hakkı dediler 50,47 fiyat açıkladılar 75 fiyatlı hisseye basa basa şu an 58 tl
    4 kademe 58 ve58,05 58,10 ve58,15 de toplam 50 bin lot satış yazılmış ünlü koyor.
    Gel bunların içinden çık 4,50 ve 5 fiyat arlığında yıllarca ülker murat yerliden baskıyla hisse topladı.
    Yabancıya peşkeş çekti fiyatına bak ülkerin. Unutma birde finans şirketi vardı millete kan kustuedu hisseyi yok pahasına alıp borsadan çekti.ytd

6. Gel de bu zat üzerinde hisselerinde bir şey bekle BEN TEKNİĞE BAKARAK BİR HAREKET OLURMU DİYE GELDİM
    AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER DERLER NE TEKNİĞİ BU HİSSEDE RESMEN KENDİ ARALARINDA SU DÖĞÜŞÜ OYNUYORLAR.
    YIL BAŞI FİYATI( 7,50-8,50) ARASI 1000 TL MARJDA GİDİP GELMİŞ.

7. dun 8,40 a gel bugün 8,13 lerde surunuyor...delirmemek elde değil...iki gun once satıp vestele gireyim mi diye dusunurken vestel uctu gitti.Nasip değilmiş...Yemedi totom o kadar bekledik emek verdik dedim. MU diyecek birsey bulamıyorum sana...Yoneticilerine...

8. Yetişşş Ünlü Amıcaaa😱😱😱

Sayfa 194/788 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •