Onemli Gunler Banner
Sayfa 194/606 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4842 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1. Petun ve Bim hayal kırıklığımdan sonra 3.favorim Jantsa için alım kolluyorum. Ancak teknik açıdan incelediğimde ,bu haftalık göstergeleri pek umutlu görmedim. Öncelik olarak 114.80 de bir direnci görünüyor. Diğer taraftan RSI 70 lerde görünüyor ,çok şişkin değil ama düşük de denemez .Endekse bağlı geri çekilme olması durumunda önce 100.80 daha sonra 97.60 duraklarını görüyorum.
    Yukarıda ise , 114.8 i geçmesi durumunda zirvesi olan seviyeye kadar bir engeli görünmüyor. Sonuç olarak ,bu haftaya ilişkin görüşüm anormal bir haber akışı olmaması durumunda haftayı yatay geçireceği yönünde. Başka teknikçi arkadaşlar da karşılaştırma ve mukayese yaparlarsa memnun olurum.
    Syg ve bol kazanç dileklerimle.

2.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Petun ve Bim hayal kırıklığımdan sonra 3.favorim Jantsa için alım kolluyorum. Ancak teknik açıdan incelediğimde ,bu haftalık göstergeleri pek umutlu görmedim. Öncelik olarak 114.80 de bir direnci görünüyor. Diğer taraftan RSI 70 lerde görünüyor ,çok şişkin değil ama düşük de denemez .Endekse bağlı geri çekilme olması durumunda önce 100.80 daha sonra 97.60 duraklarını görüyorum.
    Yukarıda ise , 114.8 i geçmesi durumunda zirvesi olan seviyeye kadar bir engeli görünmüyor. Sonuç olarak ,bu haftaya ilişkin görüşüm anormal bir haber akışı olmaması durumunda haftayı yatay geçireceği yönünde. Başka teknikçi arkadaşlar da karşılaştırma ve mukayese yaparlarsa memnun olurum.
    106-107 veya pin atip biraz altini seans içi görsede bu rakamlarin çok altinda kapaniş beklemiyorum

3. Tşk .geçen haftada deniz iyi almiş dikkat çekici

4. Tacirler hafiften tirtiklamaya devam
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Petun ve Bim hayal kırıklığımdan sonra 3.favorim Jantsa için alım kolluyorum. Ancak teknik açıdan incelediğimde ,bu haftalık göstergeleri pek umutlu görmedim. Öncelik olarak 114.80 de bir direnci görünüyor. Diğer taraftan RSI 70 lerde görünüyor ,çok şişkin değil ama düşük de denemez .Endekse bağlı geri çekilme olması durumunda önce 100.80 daha sonra 97.60 duraklarını görüyorum.
    https://invst.ly/rzrm4 günlük de grafik böyle..bollınger 106.55 orta bant da kaldığı sürece kısa vade de sorun yok..ccı 64 rsı 56 civarı

6. https://invst.ly/rzrnr bu da haftalık gösterge ve grafikler...haftalık daha olumlu bence

7. 106 , 103,98,89 civarları destekleri var gibi ..benim gördüğüm ..ama birkaç kademe oynayabilir..

Sayfa 194/606 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •