Sayfa 194/1223 İlkİlk ... 941441841921931941951962042442946941194 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Peki o zaman.. cezası kesinleşmiş fetö cü sayısı çom ama çok az. Bunlardan söz etmek bile anlamsız. Kaldı kş yazan arkadaş fetö tutuklularının yattıpı ceza evlerşnin tamamı için yazmıştı. Buna karşın cezası kesinleşmiş çom az fetöcğnün oy kulkandığı ve sonuçlarını bilmediğşmiz sandıklar için yarum yapılması yanlış olmuştur diyerek konuyu kapatalım. Ben de sizden hakaret okarak algıladığınızz yaxılarım için özür dşleyeyim olur mu?

mıktarını bilemiyorum tv lerden izlediğime göre çoğu muebbet aldı oranı bilmediğim için bişey diyemem

ben çoğunun ceza aldığın sanıyorum izlediğim dinlediğim haberlerden buna görede yorum yaptım

hakaret etme özürde dileme

not bır yerde okumuştum aklımda kaldığı kadarıyla 140 bin fötöcü içerdeymiş 40 bini oy kullanabiliyormuş

2.  Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    HDPlilerin Kurtculuk disinda tek bir siyasi pratigi ve soylemi oldumu secim sonuclanali beri?
    HDPye emanet oy verenler umurlarinda mi?
    Bilmiyorum ama sanırım umurlarında değildir. A cak ben oy verirken umurlarında olsunlar diye vermedim. Onların yaklaşımını zaman içinde çok iyi öğrendiğimi düşinüyorum. Tamamen ilkesiz (sınıf içeriği olmayan ulusalcı hareketker ilkesiz olup pragmatşsttir) bir duruşları vardır. Ama ben buna göre davranmadım. O ne denle de burnumu tıkayıp gözümü kapayıp oy verdim dedim.
    Tek nedeni ise AKP nin mecliste çoğunluğu sağlamasını engellemekti. Ha pkk ile HDP yi bir tutmadığımıda söylemek isterim. Pkk nın tasfiyesşnde en önemli araçlardan biri HDP olabilşr. AKP bunu kullanmaya çalıştı..

Kısaca şöyle anlatayım.. kürt siyasi hareketi bizi ve yaşadığımız bölgeyi kendş toprağı olarak görmez. Bşrşleri burada bizi kıtur kıtır kesse. Biz birbirmizle boğazlaşsak zerre rahatsız olmazlar hatta fırsat beklerler..
    Irakta ABD 1,5 milyon arabı, komşusu olan insanları katletti kılları depremedi.

3.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku
    mıktarını bilemiyorum tv lerden izlediğime göre çoğu muebbet aldı oranı bilmediğim için bişey diyemem

ben çoğunun ceza aldığın sanıyorum izlediğim dinlediğim haberlerden buna görede yorum yaptım

not bır yerde okumuştum aklımda kaldığı kadarıyla 140 bin fötöcü içerdeymiş 40 bini oy kullanabiliyormuş

google baktım düzeltiyorum tutuklu sayısı 40 binmiş

4.  Alıntı Originally Posted by baldayı Yazıyı Oku

Türkiye de cezası kesinleşmemiş olan her insan tutuklu bile olsa oy kullanır. Aday olur. (Eski mhp milket vekili engin alan. Haberal falan) Üniversite sınavına girer emin değilim ama kpss ye de girebilmesi gerekir.
    Terör ve organize suçtan dokayı tutuklu ve hükğmlü sayısı 50 bin tüm Türkiye de. Pkk dahil hepsi yani.. Adli tutuklu hükümlü 190 bin
    Fetö tutuklusu 40 bindir ancak onlarda oy kullanmıştır..

5. İzninizle ben çıkayım artık. Herkese iyi sabahlar..
    Başka şeyler bakmam gerek biraz..

6.  Alıntı Originally Posted by iki gozum Yazıyı Oku
    Yine öne alayım yorgunum yatacağım.
    İyi uykular.. şma yok yanlış anlama..
    Ben küfür etmezdim. Ama o hissederdi.🤣
    Neyse yüz yğze de görüşeceğiz.. konuşuruz..

Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    İyi uykular.. ama yok yanlış anlama..
    Ben küfür etmezdim. Ama o hissederdi.��
    Neyse yüz yüze de görüşeceğiz.. konuşuruz..
    Lütfen konuşalım müsait olduğunuzda.
    İyi sabahlar herkese

Sayfa 194/1223 İlkİlk ... 941441841921931941951962042442946941194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •