Sayfa 194/1049 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sürekli ekran başındaysanız bu tabiki mümkün ama benim anlatmak istediğim çok başka aslında. Örneğin ilk yatırım yapmaya başladığımda 3 dolara litecoin, 2 dolara neo alıp, litecoini 4 dolar, neoyu ise 8 doları görünce satmıştım. O an ne güzel kar yaptığımı düşünürken ertesi gün neo 20 dolara; lite ise 12 dolara çıkmıştı. Yani sattığınız bir coini ucuzdan yerine koyabileceğinizden eminseniz al-sat karlıdır; diğer türlü arkasından baktırır. Kripto paraları o nedenle emekleyen bir çocuk gibi düşünün, zamanı gelince o çocuk yürüyecek bu kesin, bunun için ona zaman tanıyın. Elimdeki neblioları 2-3 dolardan aldım, geçmişte yaptığım hatalar olmasaydı yine 8 doları gördüğümde satardım, bugün X20 yaptı. Kriptolarda sabreden mükafatını alır.

yatirimlariniz tamamen alt coinlerde sanirim. bitcoin icin dusunceniz nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by ali06 Yazıyı Oku
    https://www.rutheneum.com/register?referral=seref yılmaz
    Bir bakın derim üye olana 50 RTH bedavadan veriyor...
    https://www.rutheneum.com/register?referral=ek.63
    Sonuç nasıl olur.

Lenovo K33a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. pinkcoin'de sayısının az ve geleceğinin parlak oluşu ile dikkatimi çekti.ayrıca yaklaşık 4 yıldır piyasada ve özellikle geçtiğimiz yıl performansı harika.yani görece köklü bir alt coin.doge'nin yanına pinkcoin'i de artı bir değer olarak ekledim.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Sabah saat 05:30

Bu kripto borsaları günlük hayatımı altüst etmeye başladı bu aralar. Onu araştır,bunu incele. Borsaya bak, alayım mı satayım mı derken gecem gündüzüm kalmadı şu ara. Borsaya bakmak için telefondan alarm kurulur mu arkadaş...

Günlük al-sat kısa bir süre sonra yormaya başladı beni. Biraz daha yukarıdan bakmak lazım olaya, yapabilirsek tabii ki. 7/24 hareket olan bir ortamda bunu yapmak kolay değil. Ama 10 günde yordu beni. Ara ara geri çekilmek, yatırım yaptığınız kriptoyu şöyle bir hafta on gün kadar görmek, beklemek lazım en azından.

Günlük al-sat bazen büyük resmi görmeyi engelliyor. Günlükte %5 iyi rakam, hele aynı gün %10-15 yukarı atış yaparsa gayet güzel ama nereye kadar. Hele bir de ters harekette yakalanırsanız, %20-25 aşağıya düşerse ciddi moral bozukluğu olabiliyor. 2-3 günde yaptığınız %5-10'lar 1 saat içinde elinizde patlıyor. Bazen dinlenmek ve biraz daha sakin takipte kalmakta fayda var.

Yorulunca bekleyin, kendi cüzdanınıza çekin kriptoyu bekleyin 10 gün.

Tabii ki yatırım tavsiyesi değildir
    Son düzenleme : mustaine; 09-01-2018 saat: 06:01.

5. Bu arada Lamden TAU nihayet market listesine girdi. 1127 nci sıradan
    Sn. Enfarktus'e bu token keşfi için teşekkürler. Ümit vaadediyor, bu sene güzel yerlere gidebilir. YTD.

https://coinmarketcap.com/currencies/lamden/#markets

6.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sürekli ekran başındaysanız bu tabiki mümkün ama benim anlatmak istediğim çok başka aslında. Örneğin ilk yatırım yapmaya başladığımda 3 dolara litecoin, 2 dolara neo alıp, litecoini 4 dolar, neoyu ise 8 doları görünce satmıştım. O an ne güzel kar yaptığımı düşünürken ertesi gün neo 20 dolara; lite ise 12 dolara çıkmıştı. Yani sattığınız bir coini ucuzdan yerine koyabileceğinizden eminseniz al-sat karlıdır; diğer türlü arkasından baktırır. Kripto paraları o nedenle emekleyen bir çocuk gibi düşünün, zamanı gelince o çocuk yürüyecek bu kesin, bunun için ona zaman tanıyın. Elimdeki neblioları 2-3 dolardan aldım, geçmişte yaptığım hatalar olmasaydı yine 8 doları gördüğümde satardım, bugün X20 yaptı. Kriptolarda sabreden mükafatını alır.
    Tabi bu konuda tamamen size katılıyorum. Eğer içerideki paramızın tamamı ile al-sat yaparsak kesinlikle anlık kazanırız ancak uzun vadede kaybeden tarafta oluruz.
    Ancak ufak bir meblağ al-sat için ayırır ve elde ettiğimiz kar ile sürekli güvendiğimiz coinlerden alırsak (satmamak üzere) inanın çok karlı bir iş

7.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Bu arada Lamden TAU nihayet market listesine girdi. 1127 nci sıradan
    Sn. Enfarktus'e bu token keşfi için teşekkürler. Ümit vaadediyor, bu sene güzel yerlere gidebilir. YTD.

https://coinmarketcap.com/currencies/lamden/#markets
    Ne şekilde aldınız . ?
    Sn.enfarktus'un yazılarında görüp etherdelta yı araştırdım ancak site inanılmaz yavaş ve komplike geldi bana

8.  Alıntı Originally Posted by bir-esnaf Yazıyı Oku
    Ne şekilde aldınız . ?
    Sn.enfarktus'un yazılarında görüp etherdelta yı araştırdım ancak site inanılmaz yavaş ve komplike geldi bana
    ICO'suna katılmıştım. Ether hesabı gönderdiler, oraya ether yatırdım hemen TAU token'ları gönderdiler.
    Şu an ICO'su bitti, ether yatırıp kendilerinden direkt alamazsınız artık.

etherdelta ve idex borsalarında var. Oralardan alınabilir. Ama bu borsaları hiç kullanmadım. Dedğiniz gibi yavaşlar.
    Ben fiyat takibi yapmak için arada bir giriyorum.

Sayfa 194/1049 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •