Sayfa 194/1002 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Teminat tamamlama çağrısı 308.5milyon TL
    o kadar paraylan kaç lönk açılanbilür?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Adamlar, ekonomiyle uğraşa uğraşa ekonomi kitaplarına yazılacak işler yaptılar. Tarihi bir andan geçiyoruz ve bu buldukları model muazzam zekice. Tabii bizim ülkemize has uygulanabilir bir olay. Her ülkeye yaptıramazsın çünkü fark halkın cebinden çıkacak. Pratikte doları talebi azaltacağı için kimse dolar almayacak ve hazineden para çıkışı olmayacak.

Adamlar şaka yapmıyorum gerçekten sistem açığı buldular. Eğer bu olay tutar ise dolar tarihe karışır. Enflasyon ülkesi olmaktan kurtuluruz. Ben bu kadar açık ve net olarak söylüyorum.

Herkesin gözü bizim ülkede, bu politikanın sonucunu merakla beklemekte.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    kriptocular yan gözle viopa bakıyorlar...

lan biz orayı emekli kıraathanesi bilirdidk...

tüm aykırılıklar ordaymış...

hani biz marjinaldik diyorlar...
    Istırırım o kriptocuları.

4. adam öpmenin de bir adabı var..kardeşim neredeyseniz verin adresi gelelim bari ne şekilde öpecekseniz öpün bu neymiş artık..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Adamlar, ekonomiyle uğraşa uğraşa ekonomi kitaplarına yazılacak işler yaptılar. Tarihi bir andan geçiyoruz ve bu buldukları model muazzam zekice. Tabii bizim ülkemize has uygulanabilir bir olay. Her ülkeye yaptıramazsın çünkü fark halkın cebinden çıkacak. Pratikte doları talebi azaltacağı için kimse dolar almayacak ve hazineden para çıkışı olmayacak.

Adamlar şaka yapmıyorum gerçekten sistem açığı buldular. Eğer bu olay tutar ise dolar tarihe karışır. Enflasyon ülkesi olmaktan kurtuluruz. Ben bu kadar açık ve net olarak söylüyorum.

Herkesin gözü bizim ülkede, bu politikanın sonucunu merakla beklemekte.
    akp lisin yani...aylardır uğramadığın foruma bunu yazmak için mi geldin!

yok modelmiş, cart, curt.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. çok güzel bir şey icat ettiler.
    ama üjj bejj aylık bir ömrü olur.
    zürdürülebilinir bişi diill gibin durur.
    bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    TOASO,FROTO;ARCLK;SASA taban açar sanırım...
    %17 günlük kur farkı zararı...vay vay...
    akşam 22.30 tespitimiz...

8.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    akp lisin yani...aylardır uğramadığın foruma bunu yazmak için mi geldin!

yok modelmiş, cart, curt.
    Senelerdir bana akp'li demekten vazgeçemedin yahu.. değilim diyorum hala öylesin diyorsun.

Arkadaşım vadeli mevduat opsiyon sunuyorsun, döviz farkı oluşursa ben karşılayacağım üstüne de faizini alacaksın diyorsun.
    Bu bir modeldir, ben işin diğer sanal şeyleriyle uğraşmıyorum realiteye bakarım. Sanal işler senin işin.
    İktisadi olarak çığır açabilecek bir uygulama. 1 lira bile dolar'da kalmaz bu şekilde. Eğer ihracat için aptalca yüksek ihracat için dolar düşmesi engellenirse o kısmını bilemeyeceğim. Ama serbest bırakırlarsa, dolar 1 liraya düşer.
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Sayfa 194/1002 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •