Sayfa 194/589 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 4710 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1.  Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    Ben satıp çıktım endeks 100 000 olmuş hala düşüyor Adnan in ciğerini bilerim herseneki aynı numara değişmez yıl sonu bilancoyu da karlı gönderip o gün gelene gidene mali basacak hep öyle yapar hedefim 2 lira oradan alırım oraya kadar uzagim bu serefsizn numaralarını ezberledik artık .kendi görüşlerim ve bu tuvalet ptecetesindeki tecrubemdir isteyen istediği yapsın yt değildir
    Ağır konuştun seni duydu galiba, ağırına gitmiş olmalı, bzde aylardır bekliyoruz bakalım ne yapacak zpevenk.

2.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Ağır konuştun seni duydu galiba, ağırına gitmiş olmalı, bzde aylardır bekliyoruz bakalım ne yapacak zpevenk.
    3.52 üstü falan kapanış olsa belki ama şimdi endeks tepeye çıktı bu ancak bu kadarını yapabildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bu tür hisseler zordur, patron hissesi, sığ ve hacimsiz olduğundan büyük yatırımcılar yabancı falan pek girmez. Endekse falan ayak uydurmaz o yüzden endeks gidiyor benim hissem kaldı diye düşünmemek lazım ansızın bir hareket olabilir. Üç beş hisseden oluşan bir portföy yapmak daha mantıklı yoksa bu tür hisselerde iyi yerden maliyet yapılması durumunda sabırla beklemek lazım, inşaat sektörü durgun malum ancak Adnan yurt dışı satışları biraz artırabilirse güzel olur bol kazançlar.

4.  Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Bu tür hisseler zordur, patron hissesi, sığ ve hacimsiz olduğundan büyük yatırımcılar yabancı falan pek girmez. Endekse falan ayak uydurmaz o yüzden endeks gidiyor benim hissem kaldı diye düşünmemek lazım ansızın bir hareket olabilir. Üç beş hisseden oluşan bir portföy yapmak daha mantıklı yoksa bu tür hisselerde iyi yerden maliyet yapılması durumunda sabırla beklemek lazım, inşaat sektörü durgun malum ancak Adnan yurt dışı satışları biraz artırabilirse güzel olur bol kazançlar.
    Evet aynen, mevcut durum bunu teyyid etti zaten.
    3. çeyrek iyi gelmişti, dediğiniz gibi ihracat tarafı son çeyrekte sürpriz yaparsa rahatlar hisse.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Başladığı yere dönme arzusunda gözüküyor.

Sayfa 194/589 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •