Sayfa 195/774 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. boyle bir ortamda artmiyorsa tam bir oyun icindeyiz demektir.

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    boyle bir ortamda artmiyorsa tam bir oyun icindeyiz demektir.
    Aynen..ne kadar dokerlerse,o kadar iyi,diye düşünüyorlar....

3. iki haftadir buyuklerin saklama oranlarina dikkat ediyorum.daha fazla almiyorlar yani sanki atacak kursunlari kalmamis sanki.ozellikle meksa 2.1 milyon lotta uzun suredir

4. Emil Hocam sizden umudu kesmiştim. Hoşgeldiniz başınız sağolsun. Ancak bu kadar alçak gönüllü olunur. kazancınızı hayırlı iş için harcıyorsunuz. Beklemedeyim. içi boş hiçbir kıymeti harbiyesi olmayan sözlere dikkate almayın.

5.  Alıntı Originally Posted by sirius_B Yazıyı Oku
    Emil Hocam sizden umudu kesmiştim. Hoşgeldiniz başınız sağolsun. Ancak bu kadar alçak gönüllü olunur. kazancınızı hayırlı iş için harcıyorsunuz. Beklemedeyim. içi boş hiçbir kıymeti harbiyesi olmayan sözlere dikkate almayın.
    Senin Emil hocam mı kurtaracak safkar i,iyi misin,ne içtiniz

6. Terbiyesizliğin alemi yok. İnsanlara karşı saygılı olmayı öğren. SAFKAR ı kurtarmaktan bahseden kim? Size mi kalmış forumda kimin ne yazıp yazmayacağı?

7.  Alıntı Originally Posted by sirius_B Yazıyı Oku
    Terbiyesizliğin alemi yok. İnsanlara karşı saygılı olmayı öğren. SAFKAR ı kurtarmaktan bahseden kim? Size mi kalmış forumda kimin ne yazıp yazmayacağı?
    Akıllı olun yazarken.. kurtarıcı diye bakmayın birilerine,bu arada haddini bil.kullandigin cümlelere dikkat et..aklın yolu birdir.begenmediysen yazdığımı, git dolaş, Marmara sazligini.

8. Muhatap almaya değmezsiniz. kendi mahallene takıl, aklının ermediği işlerden uzak dur. lümpenlerle işimiz yok .

Sayfa 195/774 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •