Sayfa 198/651 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Ağa bizimle eğleniyor

2. Eşleşmeler de emir yigip fiyatı yükselecek gibi gösteriyor adam çekmeye çalışıyorlar akillarinca batık kağıdı kim ala

3. Emir iptal olayı olduğu sürece 32 gösterip 28 kapatmaya devam

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçek Olay ve Kişiler ile alakası yoktur

4.  Alıntı Originally Posted by KORFEZ41 Yazıyı Oku
    Emir iptal olayı olduğu sürece 32 gösterip 28 kapatmaya devam

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    adam taşak geçiyor buda güzel ama kimse sazan gibi atlamıyo bu daha güzel zamanı gelince oo geçtiği şeyi bitarafına sokacam speğin

5. Aynen, ayak yapip yalan emirlerle alici avlamaya calisiyorlar bakiyorlar gelen yok siliyorlar alim satimlari, aq cocuklari patlarsa onlarinda bi tarafinda patlicak bu hisse. G...leride yemiyo daha yukarilara cekmeye buseferde maliyetini kurtaran kacicak yine ellerinde patlicak

6. yukarı çekti kimse mal vermedi vermezde.................
    alanda yok..............................
    böyle psikolojiye oynayacak......

kesinlik yatırım tavsiyesi değildir.

7. 10 gün önce aynı hareketi metro yatırım yaptı 28 den aldıklarını 30 verdi 31 den sahte milyonları yigdilar vay ucacak diye atlayanlar oldu 30 dan metro hepsini satti gitti. bugunde kagida ilgi cektirip uye kaydi yapmak istediler ama geçen haftaki sahte emirleri hatırlayan ky bugün atlamadi

8. Gozaltindan sonra 2 kere yukari yapti kimse vermemis olabilir maliyete ulasmadiysa, benim fikrim kisilerin maliyetlerine gelirse bu saatten sonra riske girmez kimse, suan bircok kisi kazanma pesinde degildir zararsiz yada az zararla kurtulma pesindedir diye tahmin ediyorum,
    Tabi bu anlattigim sekilde bir algi yaratmak icinde bugunku gibi hareket yapiyor olabilirler. Ama dedigim gibi bence kucuk yatirimci kazanmaktan cok kurtulma plani yapiyordur diye dusunuyorum

Sayfa 198/651 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •