Onemli Gunler Banner
Sayfa 199/323 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2580 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Valla hocam ünlü ve globali var. Onlarda aynı, dediklerinizin hepsini gördüm. Hepsi dümbük. Dümbük anca dümbelekcilik yapar. Bunlarınki de o hesap. Neyse filme devam.temettüye az kaldı.
    Alana satana fazla kafa yormayın su akar yolunu bulur ortaklar

imzamdaki ankete katılmayı unutmayın

2.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Valla hocam ünlü ve globali var. Onlarda aynı, dediklerinizin hepsini gördüm. Hepsi dümbük. Dümbük anca dümbelekcilik yapar. Bunlarınki de o hesap. Neyse filme devam.temettüye az kaldı.
    Aynen dediginiz gibi filme devam.Yatırım tavsiyesi degildir.Forumdaki herkesin mirac kandili mubarek olsun bu arada.Hayirlı aksamlar.
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Alana satana fazla kafa yormayın su akar yolunu bulur ortaklar

imzamdaki ankete katılmayı unutmayın
    Aynen öyle kafa yormamak lazim zaten bende yazmıyprdum epey sadece primleri tartismak icin yazdim sonucta bilgi paylasmak icin var bu forum.Uzun vade kagidi bu bilen bilir ondan pek gelipte yazmam sadece sirket hakkında dusuncelerim olursa bu primler bilanco temettu gibi oyle yaziyorum neyse degerli vakitlerinizi aldım benden bu kadar gene eski yerime geceyim arkadan izlemeye devam hayirli aksamlar sessizlik iyidir . Yatirim tavsiyesi degildir.

Sn. Ralz sizi biliriz. Pek yazmazsınız. Bende bütün işmen pozisyonlarımı kapatıp bunda pozisyon kademe kademe. Toptan alamazdım,kademelerde o kadar lot yoktu yeri gelince
    Hepinize hayırlı geceler.

Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Subat ayı prim üretimleri göndermis sirket kapta var buyume oranlarını begendim kendi acımdan oranlar güzel.Bakalım ne tepki verecek bu güzel tabloya kendimce begendigim...Yatırım tavsiyesi degildir.
    Kardeşim THY zararda tavana gidiyor iki gün önce
    ASELSAN thyyi alacak kadar kar açıklıyor yerin dibine gidiyor
    Borsada sağlam kağıt almayın diyorlar

6.  Alıntı Originally Posted by RaLz Yazıyı Oku
    Aynen öyle kafa yormamak lazim zaten bende yazmıyprdum epey sadece primleri tartismak icin yazdim sonucta bilgi paylasmak icin var bu forum.Uzun vade kagidi bu bilen bilir ondan pek gelipte yazmam sadece sirket hakkında dusuncelerim olursa bu primler bilanco temettu gibi oyle yaziyorum neyse degerli vakitlerinizi aldım benden bu kadar gene eski yerime geceyim arkadan izlemeye devam hayirli aksamlar sessizlik iyidir . Yatirim tavsiyesi degildir.
    Yok paylaşımlarınız gayet yerinde ve güzel, ben takas analizinin pek faydalı sonuç verdiğini pek görmedim onu belirtmek istedim sadece yoksa yazdığınız her yorumdan ben de istifade ediyorum. Bol kazanclar

7.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Kardeşim THY zararda tavana gidiyor iki gün önce
    ASELSAN thyyi alacak kadar kar açıklıyor yerin dibine gidiyor
    Borsada sağlam kağıt almayın diyorlar
    Aslında o öyle değil bir hissenin gidebilmesi icin oyuncu olması sart.Eskiden bu hissede de bir spekulator vardı oyuncu yani yanlis hatirlamiyorsam 1.5 tllerden 3 tl ustu mu 4 tl mi ne yapmisti ki ayrica haberlere bakarsanız o zaman aksigorta ceza brut takas cezası aldı asırı volatilli diye.Oyuncusu varsa hikaye yazdirirlar para boyle birsey thydada oyuncu var kimdir nedir bilemem ben mesela asels hatırlayın zamanınsa 47 tl hareketinde herkesin dilindeydi milli gurur falan filan diye tüm piyasa oradaydı her gun bir sürü hikayeler insanların dilinde aselsan icin iste biliyorsunuz anlatmama gerek yok keza eregl icinde biden secildi cinle kavgayı kesecegi icin emtia fiyatları gidecegini bildiklerinden yani celik fiyatlari 800 usd dolardan 1500 dolara yaklasti.Iste bunlarin hepsi spekulatorune bagli yani oyuncu olmasina bakiyor ha bu arada mesela cok dikkat edin her kagida oyuncu girer bu olayda hic sasmaz ne hikmetse hisse yukselirken yabanci alir gozukur yine ne hikmetse o yabanci kagidi asagi cekende o olur halbuki cikista oyuncu elindeki mallari yabanxi fonlara vermektedir yukselirken birde bazi akilli cevreler derki turkler satiyor yabanci mallari havada kapiyor hep bu yorumlara da gulerim bizimkileri salakmis gibi gosterirler halbuki oradaki olay farkli o mallar fona devrediliyordur tabi bunlar anlasmali isler neyse konu bu isler degil onlar bambaska konular kisacasi oyuncusu olan hissede olursaniz hikaye yazdirirlar para sahipleri.Akgrt icin oyuncu gelebilmesi icin o bilancoda yatirim faaliyetlerinden gelirlerin giderleri gecmesini beklerim ben yani söyle 4.ceyrekte kac acikladi beklenti 89 du diyelim bu 88 kusur acikladi supriz bir bilanco aciklarsa elbet piyasadan birileri bunu degerlendirir a akgrt de hic supriz bilanco yok stabil belli bir oranda yukseltir karini.Ben hala yatirim faaliyetlerinden zarar olayini bir turlu anlamayadim gitmistir dusunun bizler bile yatirim yapiyoruz zarar olunca uzak duruyoruz zamani gelince veya kendimi revize yani gozden geciririyoruz nerede hata yaptik diye bunlar her donem o kalemde sinifta kaliyorlar ha örnegi var mi var mesela turkiye sigorta yatirim faaliyetleri gelirleri giderlerden yuksek mesela ornekte var bak adam ne yapiyorsa sende en kotu kopya cek degil mi?Insallah o duzelirse zaten bu muthis karlar aciklar.Neyse cok oldu bana musade hayirli kazanclar simdiden herkese...Yatırım tavsiyesi degildir...

9.87 deki 30 bin lotu almaz olaydım kudurdular!!! Babayı alırsınız. Temettümü alır otururum bi sene.

Sayfa 199/323 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •